Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az összkép? Tetszene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az összkép? Tetszene nektek egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

177 centi magas, 95 kiló. Rendszeresen gyúr, izmos.

Kék szem, fekete haj, vastag szemöldök. Ha kopaszra van nyírva, akkor látszik, hogy van benne roma vérvonal.

A jelleme visszafogott, általában udvarias, de van rossz oldala is. Szeret bunyózni, nem igazán romantikus alkat, inkább a testiség vonzza. Agresszívan is szokott viselkedni, hirtelen kitör belőle az állat. Könnyen sértődik. A nőket/lányokat azonban tiszteli. Egész jó tanuló, 4-5, de magatartási problémai vannak, nem nagyon tud beilleszkedni közösségbe. 18 éves, szereti a rap zenét, a költészetet. Szokott verseket írni. A kedvence Petőfi Sándor.



2016. máj. 7. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig félnék,hogy megverne. Tuti nem tudnék egy ilyen pasival összejönni.
2016. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amúgy én lány vagyok és azon gondolkoztam, hogy összejöjjek-e vele vagy nem. Megpróbálnám megszelídíteni. :3

Első, mi ez a lyuk-lyuk?

2016. máj. 7. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem érted mire gondolok, inkább kerüld el a gyereket jó messzire.
2016. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az a srac
2016. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, de mindegy. :(
2016. máj. 7. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Félnék tőle. Te meg kérdező jó nagy barom vagy ha azt hiszed hogy meg tudod szelidíteni...állat.. 16/L
2016. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!