Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hátrány, ha egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány, ha egy srác cigizik?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy srác (mondjuk már jó ideje, csak azóta ezen kattog az agyam). A lényeg, hogy cigizik. Eddig nem is voltam jóban ezzel a dologgal, de most arra jutottam, hogy végül is nem érdekel, biztosan nekem is van valami olyan szokásom, ami neki nem tetszene. Ameddig nem akarja, hogy kipróbáljam, rendben vagyunk. Lányok? Ti mit mondtok? Érdemes lenne megpróbálni ezzel a feltétellel? Vagy ti hagynátok az egészet?

Nem hiszem, hogy rendszeresen cigizik, egyszer láttam, és a ruháján sem szoktam érezni.

16/L


2016. máj. 2. 11:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Én is cigizek néha, nem vagyok rá büszke, de néha egy kemény nap után szükségem van rá, különben bedepizek... Bár újabban inkább futni járok stresszoldásképp... Lehet ő is csak a stresszt vezeti le vele.

15F

2016. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha neked tetszik a fiú,ne ez legyen a döntő ok.Ha megpróbáljátok és sikerül,akkor egy idő után felhozhatod neki a témát,hogyha ennyire zavar.És akkor majd eldönti,hogy abbahagyja vagy sem.Ennek nem kéne kizáróoknak lennie,ha nem csinálja rendszeresen,és nem egy láncdohányos.
2016. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. :) Csak az egyetlen barátnőm, akinek meséltem róla is azt mondta, hogy felejtsem el. Konkrétan eltiltott tőle.. Folyamatosan bizonygatom, hogy ez szerintem nem a legnagyobb probléma, de félek hogy szóba sem állna velem, ha lenne valami a srác meg én köztem.. :/
2016. máj. 2. 12:03
 4/14 anonim válasza:
Nekem is tetszik most egy ilyen srác. Ellenzem a dohányzást de úgy érzem így is tudnám szeretni ezzel együtt :)
2016. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A barátnőd egy korlátolt irányításmániás liba, az ő életét úgy igazgatja ahogy akarja másét meg legfeljebb véleményezheti, de bele nemigazán szólhat..

Annyit hozzáfűznék, hogy ha alapból nem zavar a cigiseket körüllengő szag, számloj azzal, hogy a dohányzás megkeseríti az ondó ízét, aztán majd ha kapocslatban lesztek és eljutottok arra a szintre, johet a dilemma, hogy vagy az orál marad vagy a cigi. Vagy lenyeled a dolgot, képletesen, is.

2016. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
A barátnőd nem szólhat bele. De en most az ő oldalán állok. Fiú létemre válaszolok. Nalam pl. kizáró ok a cigi. Volt egy lány, aki Bejött nekem, es én is neki. Csak azert nem jártam vele, mert cigizett. Egyszerűen rühellem a cigit, a szagát. Elvárom, h a párom, is igy érezzen. A masik a pia. Amikor egy csaj berúg elottem, az nalam úgy elásta magát, h onnan elég nehez feljönni. Le lehet pontozni. De ez az ÉN véleményem, nem kell vele egyetérteni :)
2016. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha valaki igazán érdekel, akkor nem számít, hogy cigizik-e vagy sem.
2016. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
ne az alapjan donts hogy cigizik e vagy nem, ha szereted akkor nem fog zavarni. Regebben nekem is volt egy olyan pasim aki cigizett es en nagyon ellene voltam es mara mar en is cigizek ugyhogy nem kell az miatt elitelni az embereket. ja es az 5. valaszolonak, nem lesz keseru az ondo ize a cigitol
2016. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
nem zavar, ő tüdeje nem az enyém, bár néha bulikban én is szívok 2-3 szálat, nem rendszeresen havonta-kéthavonta egyszer. élek még :) 15L
2016. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 Személyesen sosem tapasztaltam és remélem nem is fogom, mivel fiú vagyok de egyrészt exem is tett rá megjegyzést és kitapasztaltuk, hogy összefüggésben van a dohányzási szokásaimmal az íze. Másrészt több helyen is olvasható ez az interneten. Na most vagy nem minden embernél egyformán befolyásoló tényező illetve köztudott, hogy egyéb szokások (tobbynire étkezési) is befolyásolhatják az ízét, vagy a dohányzás és/vagy orál ellenes nők kitalálták ezt a hoaxot és terjesztik. Esetleg te tévedtél és állítottad hibásan, hogy nincs összefüggés a dohányzás és az ondó íze között korlátozott ismeretid alapján.
2016. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!