Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha fiatalon nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha fiatalon nem vágyom nagy karrierre hanem nyugodt boldog életre, családra, szerető férjre?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és körülöttem mindenkit csak az érdekel, hogy milyen munkája legyen és. hogy jól keressen ami fontos de nekem fontosabb valamiért, hogy megtaláljam életem szerelmét és családom legyen de leírva elég bután hangzik.

2016. máj. 9. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
baker régen az elérhetetlen gazdagságot akarták, most megvalósult h 1 esek tehetősek egyesek akár az agyuknak köszönhetően, de mindenki normálatlan let kb, ere igaz szerelmet keresnek, mi lene ha olyat akarnátok ami van is mondjuk tanulni, és minimálbérér melózni xD?
2016. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, és szintén ugyanerre vágyom. Nem arról van szó, hogy nem akarok dolgozni sosem, meg ilyesmi, de elsősorban, anya és feleség szeretnék lenni. :) Nincs ezzel semmi baj szerintem.
2016. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a szóval azér gyültünk ma itt ösze hogy ti ketten kérező és 2. válaszoló egybekeljen..
2016. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok : Nem jó, nekem is pasi kell :D
2016. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Teljesen normális. A gond az, hogy az ilyen lányokból kevés van. :) ...és akik ilyen párt keresnek maguknak, nem találnak, szóval a kicsikét normálisabb értékrendű férfi társaimmal együtt nehezen találjuk meg pont az ilyen lányokat.
2016. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is erre vágyom, bár van munkám, de a "nyugodt, boldog élet, család, szerető feleség" hiányzik.


Ha már volt 18L és 23L is, akkor legyen egy 25F is. :D

2016. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az normális, hogyha én egy karrierpszichopata vagyok, és inkább vágyom nagy fizetésre, nagy házra, jó kocsira, szép órára, elegáns öltönyre, drága lakkcipőre, mint egy családra?
2016. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ugyanez a tervem az életben,semmi extra csak boldog nyugodt élet,család,barátok és boldog mindennapok 17/F
2016. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Normális, húgom is ilyen volt, bár sokaknál ez egy belső hiányérzetből fakad - amit otthon nem kaptak meg 100%-osan, arra nagyon vágynak a saját életükben.


Mindenesetre addig tök helyénvaló érzés, amíg meggondolatlan döntéseket nem eredményez.


26/L

2016. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!