Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leányzók! Komondorokkal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányzók! Komondorokkal, kuvaszokkal, pulikkal lehet a gyengébbik nemmel utcán/parkban ismerkedni? Tudom, ők nem épp a legcukibb ebek, de őket kedvelem. Van esély, hogy odajöjjenek lányok, vagy beszarnak tőlük?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 23:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
termeszetesen van esely :]
2016. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nem félek a kutyáktól, de mindenki más.

Esélyed biztos van.

2016. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Úgy gondoljátok, hogy hiába nem ilyen lehengerlő cukiságbombák:


[link]


[link]


[link]


Mégis lennének lányok, akik nagy termetük (és rossz hírük?) ellenére odamennének egy komondorokat, vagy kuvaszokat sétáltató férfiúhoz?

2016. jan. 31. 23:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A leányzók nem szoktak odamenni férfiakhoz. Nem a kutya miatt... a kutyákkal semmi gond, mindegyik aranyos, amelyik jól nevelt, mindegy milyen fajta. A gond a férfiakkal szokott lenni. Ők ritkán jól neveltek ahogy én tapasztaltam.
2016. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért, mit tettek veled, mit mondtak neked, ami végett ilyen nem túl szép képet festettél le róluk?
2016. febr. 1. 00:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen kutyád van, akk sztem az a kutya nagyon aranyos.... am meg miért menne hozzád oda egy lány???? nem neked kéne kezdeményezni?? am is nem kutyafüggő, h kivel jön össze vagy kivel nem....
2016. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jajj már utolsó!:) Mintha nem tudnád!:) Azért, mert megtetszik nekik, talán még a sétáltató férfi is ;) és hogy megsimogassák. :) Elindulhat olykor-olykor egy beszélgetés, abból pedig napokkal/hetekkel később bármi lehet. De nagyon örülök, ha neked ezek az óriás testű kutyák tetszenek!
2016. febr. 1. 16:15
 8/15 anonim válasza:
Én azt azért nem merném megtenni, hogy odamenjek egy férfihoz. De ha szimpatikusnak találom, akkor nézem és rámosolygok vagy küldök valami jelet, hogy nyugodtan léphet. ;) 21/L
2016. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj, hogy kaptam én már "olyan" mosolynak tűnő jelet, és abban a pillanatban, mikor odamentem, "hirtelen" már nem voltam szimpi.


Ez sajna 50-50. :)

2016. febr. 1. 23:57
 10/15 anonim válasza:

Nekem pulim van

22/L

2016. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!