Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátság, a fiúk szemszög...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátság, a fiúk szemszögéből?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondják, hogy fiú lány barátság nincsen. De ezt a fiúk is így gondolják? Lehetetlen, hogy egy viszonylag szép lány és egy fiú csak barátok legyenek? Fiúk nektek nincs szükségetek egy lány barátra aki csak lány és csak barát?

2016. máj. 11. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy vagyok vele ha van valakiük akor alap másnak nem is kéne hogy legyen, d eha jól elvannak miért ne próbálnák meg, ha mindketen benevanak, bár van olyan lány akit így ahogy ismerek ha vele lognak se jönék ösze vele, de bár kitugya lehet változna megismernem mas oldalait..
2016. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így van
2016. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nagyon sokan mondják, hogy fiú lány barátság nincsen"

így van

2016. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyarázzátok már el,hogy miért nincs.

Pl van egy lány az osztályomban és szinte csak fiúkkal van.Akkor mindegykkel kapcsolata van?Mindegyikkel dug? Igaz,hogy úgy viselkedik a legtöbbel mintha olyan viszonyban lennének. De nehezen képzelem el,hogy ekkora ribizli lenne..

2016. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen intenzitású a barátság.

Nekem egy legjobb barátnőm van, és egy legjobb fiúbarátom. Mindent megosztunk egymással. A fiúnak van barátnője, még nagyon régen tetszettem neki, de sokáig nem beszéltünk utána, és tudom, hogy ez már nem téma, mert boldog, és minden rendben van. Rajtuk kívül csak fiúbarátaim vannak, akikkel annyira mindent nem osztok meg, de tudnak rólam dolgokat. Na itt már rezeg a léc, volt hogy kiderült, hogy én tetszettem nekik, volt, aki ezért azóta kerül is, van olyan, akivel egyszer volt valami köztünk, de megbeszéltük ( fizikailag semmi nem történt ).

A többi haverom is inkább fiú, akikkel néha együtt lógunk. Szóval én ilyen fiús lány vagyok, jobban élvezem a társaságukat. Ééééés 2 éve együtt vagyok a barátommal, és soha nem volt ebből semmi probléma. Lehet ezt így is.


Szóval, a konklúziót levonva, hogy elmeséltem az élettörténetemet kb, elmondom, hogy szoros barátság LÉTEZHET, sima barátság, az viszont ritkán, de az meg elmélyül legtöbbször komolyabb barátságba.


Olyan meg egyébként nincs - mivel hogy biológiailag így vagyunk összerakva - ne gondolkoznánk el néha-néha azon, milyen lenne, ha... De aztán ez vagy elmúlik, vagy nem. Ha nem múlik el, akkor azok az érzések komolyak, vagy csak nem veszi elég komolyan a barátságot az egyik ( vagy mind a kettő - mikor hogy ) fél.


20/L

2016. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!