Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam, vége a barátságu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam, vége a barátságunknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerelmes vagyok osztálytársamba, tudja, gyakran piszkálódik, de nem vagyunk együtt.

Voltunk koncerten (rock) ahol ott volt a haverja is.

Ez a haver, egész szimpatikus volt, így beszélgettünk facebookon. szeretem a rocker, hosszú hajú fiúkat :3, mint Ő)

5x találkoztunk, minden alkalommal rendes volt. Esténként sokat beszéltünk neten, jól esett, hogy meghallgatott, megnevettetett.

Aztán egyre inkább rám mászott.

/a fiú amúgy 17 éves/

Most pénteken ez a fiú meg akart csókolni, de én visszautasítottam.

Azóta nem beszélünk, megharagudott rám, és törölt a fb ismerősei közül is.

Mindössze 2 hónapig voltunk barátok, és csupán szimpla baráti kapcsolatot akartam, de neki ez nem volt elég.

Miért érzem magam mégis rosszul?

Következő alkalmam a találkozásra a 13-a.

Lehet még megver..de nem akarok vele rosszba lenni.

Találkozzunk? Mit tegyek?

Felejtsem el?

Kérlek segítsetek!


16/L



2016. máj. 2. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen gyerekes hogy haragszik, töröl stb. azzal ne is foglalkozz. Ne te érezd magad rosszul ez miatt. Sőt! Örülj hogy így alakult és idő előtt kiderült hogy ilyen tuskó. Felejtsd el. Ne alázkodj meg.....nem éri meg. Hidd el lesz helyette más akivel jóba leszel.
2016. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt elb*sztad XD. Ilyen az élet!
2016. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jol tetted amit tettel ,es nem a te hibad hogy leteznek ilyen emberek

Szerintem se foglalkozz vele

2016. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!