Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti mit szólnátok/reagá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit szólnátok/reagálnátok arra, hogy ha egy fiú leállna veletek beszélgeti a vonaton/buszon (és egyéb közlekedési eszközön)?

Figyelt kérdés
Örülnétek neki? Vagy leráznátok?

2016. máj. 13. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
En beszelgetnek vele:)
2016. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ ha korombeli (max 1-2 év) akkor jó főleg ha még szimpatikus is.

De én nehezen nyílnék meg :D

Ja és ha nincsenek ott a haverjai legalább is nem minket figyelnek mert én akkor nagyon zavarba jönnék és azt hinné hogy le akarom koppintani

Bár ez inkább akkor rossz ha szimpi volt

A lényeg hogy örülnék

2016. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmmel volt ilyen a buszon. Beszélgetett vele meg nem rázta le, de aztan mesélte h azert eleg furcsának tartotta es nem annyira orult neki.
2016. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt már ebből vicces story...:D de amúgy általában zenét hallgatok, azt nem szeretem ha megzavarják. De beszélnék azzal aki hozzám szól, ha jófej még örülnék is neki. De halál biztos hogy engem ismerkedési célzattal soha senki nem fog leszólítani:'D
2016. máj. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tuti örülnék neki! :) 16/L

(De persze vannak alap normák...azért baltás gyilkosnak ne nézz ki ;D)

2016. máj. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki.
2016. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!