Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy reagálnátok, ha egy lány ilyen kéréssel/kérdéssel állna elő? Nagyon hülyének tartanátok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, akinek nagyon puhának tűnik a haja és nagyon szívesen megfognám :D

és a srácot tök szívesen megölelném


nagyon hülyén néznétek arra a lányra, aki a 2 dolog közül valamelyiket megkérdezné úgy, hogy szinte semmit sem beszéltetek, csak együtt jártok edzésre?


ha ez számit, a srác 2 évvel idősebb nálam


kort is légyszi :)



2016. ápr. 22. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Ölelésnek nem fog nemet mondani, egyszer játszd meg, hogy valami történt, tűnj sebezhetőnek és ennyi.


Haját pedig csak simán kérdezd meg, hogy megfoghatod-e... :D Ne az öleléssel együtt, úgy gáz.

2016. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
sztem határozottan, és ne állj meg az ölelésnél, tuti értékelni fogja ha hirtelen letérdelsz, ne hagyd magad! hajrá!
2016. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem,hogy egy majdnem idegennek a haját kéne fogdosni meg ölelgetni. Egy ölelést ki kell érdemelni, mert valamilyen szinten intim dolog. Ő mivel érdemelte ki? Hogy az edzőtársad? Ezzel az erővel bárkit megölelhetsz.

Ilyet éretlen kislányok csinálnak, tulajdonképpen hülyének néznélek.

2016. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. : .....


3. : "Egy ölelést ki kell érdemelni, mert valamilyen szinten intim dolog." ez igaz, bár nem nagyon hosszú, nagyon 'odabújós ölelésre gondoltam ( nyilván jól esne, de ennyire tényleg nem vagyunk jóban), hanem egy gyors, barátok közötti ölelésre ( remélem érthető )

2016. ápr. 22. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#4: Nem, továbbra sem értem. Barátok sem vagytok, csak egy edzőtárs. Milyen ölelésről beszélsz?

Az ölelésnek nagy hatalma van, te meg csak osztogatnád, mint a cukrot.

Komolytalan vagy, tényleg.

2016. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Olcso nyomulos eselytelen csajnak tartom aki ilyet csinal.
2016. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

én meg vagány csajnak és bírnám nagyon.

1 perc múlva már térdelne.

2016. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6.: miért? ( amugy egyáltalán nem ez a cél, hogy összejöjjön velem a srác, eléggé béna próbálkozás lenne, ha tényleg ez lenne a célom :D )



7.: te azt csak hiszed...

2016. ápr. 23. 00:04
 9/10 anonim ***** válasza:
A haja megfogását szerintem simán megoldod, csak kicsit dicséred a haját vagy még azt sem és megkérdezed tőle hogy megfoghatod-e, nem nagy cucc. Azonban az öleléssel vigyázzál mert ha rosszul adod elő magadat akkor még azt hiszi hogy közeledni akarsz hozzá. Sok sikert :D 17/F
2016. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öleld meg, aztán ölelés közben beletúrsz a hajába... :))
2016. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!