Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérdemeltem, hogy két szék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem, hogy két szék közé estem?

Figyelt kérdés

A barátommal (legyen Peti ) öt hónapig voltunk együtt. Sajnos nagyon tapasztalatlan volt, és borzasztó tutyimutyi, állandóan pakolgatni kellett - ezt sajnos nem tudtam az ismerkedésünk közben leszűrni.

Már nagyon régen tetszett egy srác, de sosem volt vele semmilyen komolyabb kontakt régebben, ezért nem is volt olyan fontos, csak egy srác volt, akire azt mondtam, hogy jófej, és jól is néz ki. ( legyen Dávid ) Nagyjából akkor kezdtünk el egyre jobban lenni, mielőtt összejöttem volna Petivel. Kezdtek bajok lenni a kapcsolatban, én meg egyre jobban éreztem magam a másik sráccal, és bár direkt nem találkoztam vele, meg a haverjaival ( kettesben sosem voltunk ) sajnos nem tudtam megállítani a szívemet, teljesen beleszerettem.

Vívódtam sokat, végül szakítottam Petivel, aki szerintem lelkileg tönkrement - élete első szakítása volt. Nem mondtam meg, hogy beleszerettem másba, csak azt, hogy nem bírtam már elviselni, a folyton visszatérő problémákat. Megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy lehet, hogy másnak ezzel nem lesz baja, legalább tapasztalatot szerzett... Megszakadt a szívem miatta, rettenetesen sajnáltam őt, és ha tehettem volna, megmondtam volna az érzéseimnek, hogy rossz irányba terelődtek...


Büszke voltam magamra, hogy kiléptem a kapcsolatból, úgy hogy ismeretlen volt az út, és hogy valószínűleg a szerelmem Dávid iránt viszonzatlan, de sosem gondoltam bele, hogy mi van, ha tényleg igaz.


Tudtam volna megálljt parancsolni a szívemnek/érzéseimnek? Én voltam a rossz?


18/L



2016. máj. 14. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A nagybetűs kérdésnek semmi köze a kiegészítő szövegben írottakhoz, így megpróbálok arra válaszolni, amire lehet.


"Tudtam volna megálljt parancsolni a szívemnek/érzéseimnek?"


Nekem megy ez egyedül, de cserébe tönkremegyek idegi alapon, később fizikai alapon is. Az emberek ugyanolyan ösztönlények, mint bármelyik másik állat. Tehát természetes, hogy nem tudtál uralkodni az érzéseiden, ezért ne legyél magadra mérges.


És természetesen te nem voltál rossz.

2016. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiatalság, bolondság. Majd benő a fejed lágya neked is. Nem voltál rossz, csak még szörnyen tapasztalatlan vagy, ami persze nem ment fel az alól, hogy megsérts másokat. De van, amikor nem lehet ezt elkerülni. Azonban a módja nem mindegy.
2016. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem úgy tűnik, hogy a Petivel való kapcsolatod megromlásához nincs közvetlen köze Dávidnak, hiszen a problémák amiket felsoroltál Dávid nélkül is ott voltak, csak ez a kicsit gyermekded cukifiúdeszimpidejólenne szindróma még belesegített, hogy vannak "jobb" pasik. Az, hogy valaki tapasztalatlan ez nagyon szörnyű indok, hiszen valaki 5 csaj után is maradhat tutyimutyi, és valaki első csajjal is arathat világraszóló sikereket... Csak hát tudom én manapság mindenkinek érett férfi kell...

Összegezve, ha volt egy kapcsolatod, ami nem ment és bajok voltak, nem tudtad megoldani és amiből utána kiléptél ez önmagában nem gond, így nem is értem, hogy mi a kérdés. :)

2016. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Tudtam volna megálljt parancsolni a szívemnek/érzéseimnek? Én voltam a rossz? "

Nem és nem.

Viszont a cselekedeteidnek tudsz "parancsolni". Nem kellett volna kapcsolat alatt a Dáviddal találkozni. Ezzel a kapcsolatod nem biztos,hogy megváltoztattad volna, de legalább utólag nem érezted vlna magad sz.arul....


Két kérdés, válaszolj:

- Miért kell egy kapcsolathoz előzetes tapasztalat? Azt állítottad,hogy tapasztalatlan. Normális embereknél ez nem feltétel, sőt, inkább az a gáz, ha te már 18 évesen is jóval több tapasztalattal rendelkezel (mint kéne).

- Mit jelent az,hogy "pakolgatni kellett"?

2016. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtas volna elviselni, miért lett volna baj? Neki is jót tettél ezzel, hogy hamarabb vége lett, és nem kellett még húzni évekig.. Ha lehetséges, hogy "Dávid" szeret, akkor ne szalaszd el. :);)
2016. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!