Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt olvastam egy jó, lányfelsz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt olvastam egy jó, lányfelszedős viccet, és megpofoztak. Megérdemeltem?

Figyelt kérdés
Szóval suliban, egy nagyon szép lányhoz odamentem, és minden bátorságomat összeszedve megkérdeztem, hogy nincs-e kedve eljönni valahova. Azt mondta, hogy van barátja, én oedig erre azt válaszoltam, hogy nem gond, nekem matek dolgozatom kesz. Erre ő visszakérdezett, hogy és??? Én oedig azt mondtam, hogy oh azt hittem listázzuk a dolgokat, amin csalhatunk ;) kacsintottam is. Amikor láttam, hogy nem mosolyog, vagy nevet, hanem eltorult egy kicsit az arca, lróbáltam menteni a menthetőt és bocsánatot kérni, de mind hiába. Felpofozott és leparasztozott. A pasija pedig 2-3 órával később rámírt, és leakarja télni az arcom. Egy vicc miatt miért kell ekkora ügyet csinálni?
2016. ápr. 21. 17:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem, abszolút nem érdemelted meg. Szóval nehogy esetleg amiatt legyen lelkiismeret-furdalásod, mert vannak akik nem értik a viccet. Én pl lány vagyok és ha egy srác ilyesmivel kiállna elém, akkor én tök jól szórakoznék ezen az egészen.
2016. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó! :D A pasijának írd meg, hogy poén volt, ha meg belédköt, akkor verd széjjel. Amúgy ez jó volt. Csak tudod az a probléma, hogy jó humora csak az intelligens embereknek van. Namost a mai fiatalok nagyja pont nem az, innentől fogva óvatosan kell viccelődni.
2016. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A humorérzék emberenként eltér, szerintem vicces, amit írtál, szerinte lehet, hogy nem, az se gáz. Viszont hogy egyből árulkodik a palijának, ő meg agresszív barom, na az gáz. Hagyd őket a francba.
2016. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ja hogy fel is pofozott a csaj, bocs, ezen átsiklottam. Hát ez egy tahó, ne is bánd, hogy megszabadultál tőle.
2016. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy támogattok:)
2016. ápr. 21. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Bár nem értem viccet,de a felpofozás biztos nem érdemelted meg. És az,hogy odamentél hozzá és megkérdezted,hogy lenne e kedve valahova elmenni...azt nagyon jól tetted,remélem ez a csaj nem vette el a kedved,hogy máskor ilyet csinálj :)

De am valaki légyszi ezt a viccet elmagyarázná,pls?:D

2016. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amit montál neki értelme nincs xd
2016. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es, van annak értelme, csak meg kell érteni. :D
2016. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem érdemelted meg, különösen, hogy még bocsánatot is kértél. Persze gondolom csak ilyen legyintés volt, nem rendes pofon, de az se kellett volna.
2016. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem legyintés volt. Még másnap is ott volt a nyoma:(
2016. ápr. 26. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!