Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem külsőleg ellaposodok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem külsőleg ellaposodok mert a párom így is elfogad, hogy vegyem rá magam a változásra?

Figyelt kérdés

sziasztok! 1 éve vagyok együtt a barátommal, és egyre többször ahogy telt az idő, már nem foglalkoztam azzal hogy mindig jól álljon a hajam ha találkozunk, nem is mindig sminkelek, vagy tök egyszerű cuccokat veszek fel, és úgy érzem külsőleg ellaposodtam mellette, mert ő így is szeret stb és nincs meg a motiváció hogy "tetszenem" kéne neki, ezért a környezetemnek sem akarok tetszeni mert mondhatni kinek másnak tetszek? mindenki úgymond "leszar". de tudom hogy ez nincs jól így, mert pl ha csinos lányokat látok elmenni magam mellett, akkor mindig rosszul érzem magam és úgy érzem h őket tuti megnézi a barátom vagy valami, de nem tudom hogy hogy vegyem rá magam arra hogy megint összeszedjem magam, csinos legyek stb..

Valaki élt át hasonlót? Tanácsok?

18L


2016. máj. 15. 23:18
 1/2 A kérdező kommentje:
de párszor próbálkoztam és amikor jobban kirittyentem magam akkor nem dicsér meg semmi.. de akkor is ha simán csak hozzá megyek át és pl. begöndörítem a hajam, meg kisminkelem magam akk is az van hogy az ágyra huppaunk ahogy beletúr a hajamba szétmegy az egész, a sminkem lefolyik meg a rúzs a smárolásba, és vhogy így nem látom értelmét hogy kirittyentsem magam
2016. máj. 15. 23:19
 2/2 anonim válasza:
Menjetek el egy etterembe, vagy szinhazba, oda kikell am rittyenteni magad! ;) Ha jol latom most neked inkabb azzal van a problemad, hogy magadnak nem tetszessz annyira, nem a pasidnak. Esetleg az is feldobná ezt ha uj frizurat valtanal, esetleg elmennel a baratnoddel venni valami csini rucit. De ha a biztosra akarsz menni, vegyel valami vadito combfixet egy szep melltartot es nyugozd le a pasid. ;) NewYorkerbe lehet kapni, meg talan H&M-be is. Hajra!
2016. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!