Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyire gáz, ha egy fiúnak inkább lány barátai vannak?

Figyelt kérdés
Vannak fiú haverjai is (persze), de inkább lányokkal lóg, mert az ő környezetükben jobban érzi magát. Ez szerintetek mennyire gáz?
2016. máj. 16. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Van oszttársam,11 éve ismerem és imádok vele lenni... Vicces... Meg ő eleve úgy van hogy csak lányokkal lóg... Es ha nem mondaná hogy nem akar barátnőt akkor szerintem a fél osztály ráhajtana...

Szerintem tényleg nem gáz.😉

2016. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz, csak ha már van barátnője a fiúnak le kell vele tárgyalni, hogy a többi lány csak barát, és erősen friend zone kapcsolatuk van.
2016. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, barátomnak szinte több lány barátja van mint fiú:D De vegyesen van mindenkivel, nem folyton lányokkal lóg. Nem tudom hogy az ő környezetükben jobban érzi e magát, szerintem nemtől függetlenül bizonyos emberekkel érzi jól magát.
2016. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!