Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egy karcsú, vékony lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy karcsú, vékony lány önbizalomhiányos (és szerelemre vágyó), ha főiskolásként nagyon jó eredményei vannak, láthatóan vannak barátai is, és FB-on is rengeteget van fent (tehát (valószínű) ismét csak barátokkal beszélget)?

Figyelt kérdés

Olyan kis szerénykének látom, egy édes kis tündérke! ^_^


Hosszú ideje egyedülálló.



2016. márc. 27. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy barátokkal beszélget, lehet állandóan be van jelentkezve. A leírtak alapján nincs oka önbizalomhiányosnak lennie, de attól még lehet az, ezt nem mindig látni kívülről.
2016. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az első! Hogy a fentiek miatt nem kellene annak lennie ennek a kis aranyos igazán kedves leányzónak, ezért kérdem, hogy lehetséges-e, hogy aki a "munkájában" eredményeket ér el, barátai is vannak, lehet-e a szerelmi életében mindezek ellenére mégis csendesebb, visszahúzódóbb, önbizalomhiányos? Hiszen úgy tudom hosszú ideje hajadon. Nem diszkó-cica, nem kikapós, nagyvilági, csalfa nőszemély, inkább ezek ellentéte, rettentően kedves, normális, tündéri, úgy tudom még hagyományos értékeket kereső (és értékes maga is) lányka. :)
2016. márc. 27. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félénk típus, ennyi az egész :)
2016. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"...lehetséges-e, hogy aki a "munkájában" eredményeket ér el, barátai is vannak, lehet-e a szerelmi életében mindezek ellenére mégis csendesebb, visszahúzódóbb, önbizalomhiányos?"


Persze, ki tudja milyen csalódásai voltak, vagy milyen gátlásokat neveltek bele a szülei.

2016. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De akkor lehetséges ilyen, amit írtam? Sikeres az egyik dologban, de félénk, önbizalomhiányos (azért a szerelemre továbbra is vágyó) a másikban?


(Örülne vajon egy jóképűnek mondott férfi kezdeményezésének?)

2016. márc. 27. 17:51
 6/8 A kérdező kommentje:

Az előbbi a harmadik hozzászólónak ment. :)


És köszi eddig nektek!

2016. márc. 27. 17:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Négyes, nem hiszem, hogy gátlásokat neveltek volna bele a szülei. Valószínűnek tartom, hogy nem innen fúj a szél. :)
2016. márc. 27. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehetséges. :)
2016. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!