Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől szép egy lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől szép egy lány?

Figyelt kérdés
Mit tartotok szépnek rajta/benne?

2016. máj. 16. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Számomra a külső ideál:

Hosszú vasalt/egyenes sötét(legjobb a fekete) haj, fehér sima bőr, vékony testalkat (nem muszáj, hogy sportos legyen), szép mosoly, a szem szín mindegy, mert mindegyik szemszín között vannak gyönyörűek és kevésbé szépek. :)


Igazából mindenkinek más. :)

2016. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szep az arca es nem teljesen lapos. Nekem van valamilyen bajom, nem szeretem a nyaklancokat, barmelyik csajbol kiabrandulok ha 1x is meglatok rajta egy nyaklancot, ezert nincs bnőm 10/8-9 letemre ;)
2016. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nekem anyám az etalon, ha nagyon másképp nézel ki, nem leszel az esetem, és ez ellen úgysem tudsz mit csinálni. A férfiak elég nagy hányada így működik.
2016. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!