Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exemnek van új csaja, így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek van új csaja, így h szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap még simán átjött volna szexelni, ma meg közös ismerős mondta, h már otthon is bemutatta a csajt...kb 4 napja lehetnek együtt. Kit tegyek? Nekem tényleg kell a srác, vissza akarom kapni. Valami módszer tuti van, h visszaszerezzem.


21L



2016. máj. 16. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha szetmentetek, annak oka van, nem kell eroltetni, foleg hogy 21 eves vagy, ekkora mar kellene lenned magadtol is ennyi belatasod...... meg ha mar egyutt van valakivel, akkor onszantabol szakitson vele, ne a te bekavarasod miatt.
2016. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom őket szétszedni, el akarom érni, h újra szeressen a srác.
2016. máj. 16. 22:46
 3/3 anonim válasza:
Szerintem maximum annyit tehetsz, hogy egyenlőre a háttérben maradsz, és kivársz. Ha esetleg szakítanak, még az is lehet, hogy újra beléd szeret. Persze ott van az a lehetőség is, hogy nem szakítanak.. De akkor meg részedről már úgyis mindegy, szétszedni őket értelmetlen lenne. Ilyenkor tényleg az a legjobb, ha próbálsz a közelében maradni, és vársz. Persze ha nem nagyon komoly oka volt hogy szétmentetek. De ezt már neked kell tudnod :)
2016. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!