Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek a duci,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek a duci, kedves, kissé stréber lányok?

Figyelt kérdés

A strèbert ne úgy értsétek hogy egyben zárkózott is .

14L


2016. máj. 17. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól függ mit takar a duci,ha csak van rajt mit fogni az még igen de ha kövér az nem
2016. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a "duci" csak egy szebb kifejezés a kövérségre, akkor nem. De elsősorban nem esztétikai problémám van vele, hanem ez azt mutatja, hogy az illető elhanyagolja magát, nem mozog eleget és nem táplálkozik egészségesen, ami nem túl vonzó dolog. Később ráadásul mindenféle egészségügyi problémát is okoz a túlsúly, érdemes minél hamarabb megszabadulnod tőle.
2016. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Fúj!max a sterber lányok. A duci meg futni menjen,nem pasizni mert abban több eredménye lesz... annál idegesítőbb nincs, ha egy lány egyfolytában a seggemben van és fél mindentől..
2016. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló. Nem értem az összefüggést -a duciság és a fél mindentől-között
2016. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És egx strébernek miért kellene kötelezően zárkózottnak lennie. Emberek tele vagytok sztereotípiákkal
2016. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire duci (ha csak kicsit teltebb az nem baj, sőt jó, de ha kövér, az nem szép), és mennyire stréber (ha jó tanuló, és csak icipicit az, az nem baj, de ha nagyon az zavaró) :)


14/F

2016. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát lány vagyok de ha nm baj így is ide pofátlankodok és válaszolok :))

Szóval voltam én kövér is, duci is , nagyon vékony is, most pedig átlagos, szóval tapasztalatból mondom hogy a mostani állapotomban "jövök" be a legtöbb személynek :)

A kedves...nos én nem kételkedek benne..mivel ezen e téren nem sok tapasztalatom van így azt mondom biztos oké és jó dolog,de azért nem unalmas a folytonos kedvesség, vigyorgás? Inkább fejtsd ki a véleményed nem kell mindig kedvesnek lenni, ha valami nem tetszik mond meg.

Kissé stréber....nos voltam én nagyon stréber is... szép régi idők, nos ez még azt kell mondjam hiányzik is, akkor legalább nem volt ennyi panasz rám :) Egyébként azért maradt meg valami abból a kórból mert olvasni azt még szoktam :)

Egyébként biztos tetszel vagy tetszeni fogsz valakinek csak várd ki, ne siess, 14 vagy még ráérsz :) én már "Bölcs" 16 éves létemre még 1 normális párkapcsolatom se volt , mivel elég hamar (érts úgy 2-3 hét) után átlagba mindig szakítás lett a vége, ez annak is a hibája mert tudtam nem szeretem csak unalom űzés , meg persze amint már említettem nem vagyok a legkedvesebb személy...van egy kisebb szarkasztikus énem de na azt még elnézik :) Sok sikert :)

2016. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Bírom amikor 16 évesek mondják meg a frankót egy két évvel fiatalabbnak, meg mikor a 14 éves magyaráz a 12 évesen

Gecc

2016. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó válaszoló ezért volt a "Bölcs" mint láthattad idéző jelbe :)

És egy szóval se mondtam hogy meg kell fogadja :) Kérdezett válaszoltam remélem ezzel neked sincs problémád :)

2016. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tiniknek ciki egy duci, egy felnőtt pasinak nem.
2016. máj. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!