Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek a duci,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek a duci, kedves, kissé stréber lányok?

Figyelt kérdés

A strèbert ne úgy értsétek hogy egyben zárkózott is .

14L


2016. máj. 17. 15:34
1 2
 11/12 Anonymus0123456789 ***** válasza:
80%

Már elnézést itt minden válaszolónak aki elítéli a duci lányokat. Engem a "Fúj!"-jal kezdődő hozzászólás borított ki a legjobban! Miért kell mindenkinek elítélnie a ducibb lányokat??

És nem mellesleg egy duci lány nem biztos hogy kevés sport, magát elhanyagolás és egészségtelen táplálkozás áldozatául esett erre a pontra. Lehet ez pajzsmirigy rosszul működés (nem egy ilyen lányt ismerek), lehet hogy így született vagy akár genetika(belőlük is ismerek jó párat). Ez ellen nem tehet semmit. Hiába nem eszik, akkor is ilyen marad ha van valamilyen betegsége vagy a fent említettek közül bármelyik szituáció rá vonatkozik.

Nem kellene elítélni, hanem előbb az élete hátterébe nézni, megkérdezni udvariasan.

De ha esetleg mégis ő tehet róla, akkor sem elítélni és kiszorítani kell hanem segíteni neki, esetleg tippeket adni, hogyan tehetne magáért egy kicsit. De persze akkor sem kell erős szabályokhoz kötni! Nem szabad kirekeszteni az ilyen embereket, mert ha belegondolunk nekünk sem esne jól ha valaki ugyanilyen szavakkal illetne minket. Amúgy is ha stréber, az senkit ne zavarjon. Ő legalább tanul, és tesz a jövőjéért, mert vannak emberek akik, csak lógnak egész nap néha megnézik, hogy hány lapot kell lapozni a könyvben hogy azt higyjék a tanárok és a szülők, hogy olvasott és megtanult, míg azt várják, hogy ők legyenek a világ urai a leggazdagabb pl.: menedzserek. Ez így nem fog menni. HA tanulsz és teszel a jövődért, valószínű hogy strébernek fognak hívni, de ezt viseld büszkén hisz majd felnőtt korodban, majd leülsz, visszanézel és rájössz hogy mind ezért te tettél és nem apuci meg anyuci segített bejuttatni téged, majdcsak bukott tanulóként a legnagyobb egyetemre. Kedves kérdező! Ne foglalkozz a negatív kommentelőkkel. Bár én nem vagyon fiú, dee nekem is van egy ilyen aranyos, kedves, jó tanuló barátnőm aki szintén kicsit duci, de nekem sem azért barátnőm, mert megírja a házimat, hanem a stílusa miatt. Kedves, adakozó, és minden esetben együtt érző.

Kedves előttem lévő kommentelők!

Ti inkább fogadjátok meg azokat a tanácsaimat amiket a legelején írtam a kommentemnek. Sokkal többet érnétek vele ha elfogadnátok a az ilyen lányokat! :)

2016. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ilyen cuki, "jókislany" duci lányok tetszenek :)


15/F vékony fiú

2016. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!