Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, akiknek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek bejönnek a mackósabb pasik: örülnétek, ha egy átlagos alkatú fiú mellettetek hízna meg? Vagy volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Átlagos alkatú srác vagyok, de többször gondoltam rá, hogy nem lenne rossz, ha egy kapcsolatban magamra szedhetnék jópár kilót és a lány örülne ennek. Ez hülyeség? Van, akinek ez tetszene?


17/F



2015. szept. 28. 12:43
 1/7 anonim válasza:

Hát a volt barátom mellettem hízott meg és nem bántam:-) De az elég furcsa, hogy szándékosan akarod csinálni meg hogy ennek örülnél.

16/L

2015. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Természetesen semmi problémám nem lenne vele. Szerintem a 'mackós' srácok aranyosabbak,én jobban kedvelem őket!(:

15/l

2015. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagy kamu duma, mindenkinek a sportos testalkatú kell. Aki csendes és elhízott az meg le van szarva. Ez a nők álláspontja. 145 éves kislányok meg egy idő után kinövik.
2015. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, akit ez a dolog szexuálisan is izgat. Amerikában "divat" ez. :) Viszont biztos itt is van olyan csaj, aki partner lenne benne. Én is előnyben részesítem a duci pasikat, de azért a páromnak fontosabb az egészsége. 17/L
2015. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem bánnám de azért ne annyira :)

14L

2015. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Nekem problémát okozna. Ha én képes vagyok vigyázni az alakomra, akkor a párom is tegye ezt meg. 18L
2015. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is problémát okozna. Mennék vele futni, hogy leadja a felesleget. Nem kell izomkolosszusnak lenni, de elhízottnak sem. A párom nagyon sportos, emellett nagyon megbízható is. Így nincs szükségem "apa testre", hogy azt gondoljam bízhatok benne.
2015. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!