Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értett ez alatt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értett ez alatt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány osztálytársam és pár héttel ezelöt dolgozatot írt...nekem nem kellet és mellette ültem...szóval megpróbáltam neki segíteni csak így hogy az első sorban elöl ültünk...nem nagyon ment(a tanár rám is szólt hogy törödjek a saját dolgommal ha nem akarok 1-est)...2 szót tudtam neki mondani...és mikor vége lett az órának csak ennyit mondott: Köszönöm...én mintha megsem hallanám nem reagáltam rá...majd ugyan azon a napon még1x mikor látott azt mondta hogy Köszönöm én ekkor megcsak annyit mondtam Nincsmit...Nem tanult a dolgozatra így tuti elégtelen lesz,szerintetek amikor azt mondta hogy köszönöm azzal arra akart utalni hogy mekkora egy fax vagyok, hogy nem segítettem többet?
2016. máj. 18. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A köszönöm alatt azt értette, hogy le akar feküdni veled!
2016. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bogyokaaa88 válasza:
Attól függ! Milyen hangsúllyal mondta? Esetleg le tudnád írni?
2016. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálhatom...szóval az óra végén ilyen nem törödök semmivel talán, meg kicsit halkan...utána meg mikor szünet volt hangosabban és sokkal magabiztosabban.
2016. máj. 18. 17:17
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es wtf?! xd
2016. máj. 18. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán hogy tényleg köszöni?:))
2016. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) hát remélem
2016. máj. 18. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!