Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul tettem? Hol rontottam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem? Hol rontottam el?

Figyelt kérdés

A törtènetem tavaly kezdődik. Unokatestvérem rèvén megismerkedtem egy korombeli lánnyal, akivel nagyon gyorsan megtaláltuk a közös hangot. Egyre többet beszèltünk, sajnos a közöttünk lévő 250 km megakadályozta, hogy gyakran találkozzunk. A nyáron voltunk egy táborban, ahol nagyon összemelegedtünk és akkor éreztem először igazán, hogy mennyire szeretem. Voltak közös kettesben eltöltött kalandjaink ès romantikus pillanatok is, de semmi nem konkrét nem törtènt. Napi szinten beszéltünk, megosztottuk egymással életünk minden percét, és ha találkoztunk minden pillanatot kihasználtunk, hogy egymàssal lehessünk. December végére viszont megérkeztek a problémák. Sajnos lelkileg nagyon labilis személy vagyok, s volt egy teljes hét, amikor semmit nem akartam tudni senkiről sem. Nem szóltam neki, egyszerűen nem írtam neki, s amikor írt nem válaszoltam, ha hívott nem vettem fel. Egy hét után megbántam mindent, bocsánatot kértem és megbeszéltünk mindent, elmondta, hogy mennyire megért engem, s mellettem lesz és segít. Sajnos viszont az februárban újra elhanyagoltam, majd miután a születénapján sem köszöntöttem fel, leírtam neki minden érzésemet. Leírtam, hogy számomra ő volt a tökéletes, de nem éreztem azt, hogy ekkora távolság mellett képes lennék egy kapcsolatot létrehozni vele, és mindenért elnézést kértem. Majd leírta válaszként, hogy ő is mennyire szeretett, de megérti, hogy nélküle is sok problémám van az életemben.

Azóta megszűnt közöttünk a kontaktus, de úgy érzem, hogy nagy hibát követtem el.

Ti hogyan látjátok, hol kellett volna változtatnom, vagy jobb így, ahogyan megtörtént?


17F


2016. máj. 18. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatnak semmi értelme. De ha térbelileg közel lesz hozzád valaki, azzal már ne legyél ilyen link, az emberek nem labdák, hogy összevissza dobálni lehessen őket pillanatnyi hangulatod szerint. A kapcsolatokat őrizni kell.
2016. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tanulj belőle. Mindenkinek vannak nehezebb időszakai, de ha nem akarjuk elveszíteni a számunkra értékes kapcsolatainkat, akkor erőt kell venni magunkon és a minimális odafigyelést meg kell tenni, még ha nehéz is. Hidd el, megéri, de szerintem erre már te is rájöttél.
2016. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!