Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit rontottam el, mit csinálok...

Mit rontottam el, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok én 13 éves lány 160 cm és 60 kg.A Hónap elején kezdtem a fogyókúrát 62 kilóval és 52 kg szeretnék lenni de az 54 kilónak is örülnék!December végére akarok lefogyni ez lehetséges??

Reggelire: Egy kiflit sajtal, vagy magvas műzli

Ebéd: Ami éppen van (hús rizzsel, hal krumpli stb.)

Vacsora: Egy alma, egy mandarin és egy joghurt

2 napja még 59 kg-ot mutatott a mérleg ma már 60-t :// Nem tudom mitől hiztam egy kg-ot pedig egy órát szobabiciklizni is szoktam!

Mit csinálok rosszul?? Mit szabadna ennem és mennyit?Mennyit kéne tornáznom hogy szépen lemenjenek a kilók??Köszönöm előre is a tanácsokat és a válaszaitokat :))


2011. nov. 19. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:

az az 1 kg normális súly ingadozás lehet kicsit több víz maradt tegnapról benned :) 1 nap alatt nem lehet hízna szal nyugi

am reggel sztem a kifli helyet magvasat vagy teljeskiörlésűt egyél ha mindenképp vmi szendvicset akarsz enni , a sajt nem mindegy milyen el vigyázz szerintem a sovány sonka salátával vagy uborkával jobb , a műzli rossz ha agyon cukrozott ha olyat akarsz enni vegyél natúrat és gyümivel vagy mézzel edd gy szerintem finom :) am reggel szerintem jobb a tojás mondjuk újhagymával nem mindegy persze hogy ezt is hogyan készíted el a kemény,lágy tojás az jó de ha rántottát csinélsz csinékd úgy ahogy én ( felvered a tojást egy kis tálban és minden nélkül beteszed a mikróba ) így ugyanolyan lesz csak nem kell hozzá olaj ami elég jó ;)

sztem egyél 5-ször keveset szal egyél meg egy almát vagy vmit tízoraira ebéd meg jó ha mondhatni normálisan eszel de próbálj ne nagy adagokat enni és ha látod hogy tocsog a zsírban inkább vagyél sali hozzávalókat ( ebbe mehet hús is ) és az úgy jobb ilyenkor persze ha NAGYON kívánod azt ami van de zsíros vagy hízlaló ehetsz de akkor télleg minimálisat ! vacsorára a joghurt sem mindegy milyen !! egyél zsírszegény túrót inkább és elméletileg jobb a gyüminél vacsira a zöldség szal néha ehetnél inkább azt vagy salit

sportolni olyat csinálj amit szeretsz mert azt élvezed is és többször is akarsz menni ré nem pedig az hogy " a francba mennem kell arra a hülye ...-ra" megunod egy idő után és nem fogsz járni rá ami persze rossz

2011. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :) Jogobellát szoktam enni, és kis tányérban eszem az ebédet!! A műzliben pedig magvak vannak mogyórók, stb. :) Olyan Mint a Vitals csak az nagyon drága igy olcsóbb márkájút veszünk, de ez is ugyanolyan finom:) Amugy otthon van szobabiciklim telefonnal számolom az időt és amugy nagyon jól esika sport!! :9 Különben tényleg megszoktam kívánni az édességet de vissza birom utasítani :)
2011. nov. 19. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:

napi 3 étkezéssel simán ehetnél húst, még bőven növésben vagy, és ez a fogyás tempó pedig teljesen jó amit írtál (62-ről 60-ra)

csak normálisan kellene kajálni mellette, mert a jogobella amiben azt sem tudod mi van nem feltétlen emberi táplálék, ha normális müzlit eszel mint írtad magvakkal az jó, de hús és zöldség ne csak ebédre legyen, ezek alapvető élelmiszerek egész nap!!

2011. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok tom hogy nem a legjobb de amúgy én mikor fogyóztam 2 naponta eszem péksütit és mégis fogytam , persze ne vegyél erről példát mert lehet más alkat vagy meg nem is a legegészségesebb de ha eszel nem tom 2 naponta te is vmi kisseb sütitmcsokit nem egy óriási egészet és melette a sport meg más étkezéseknél egészsgesen eszel az szerintem belefér mivel örökre úgyse tudod visszautasítani :)
2011. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
örökre nem lehet visszautasítani? egyetértek vele hogy nem para időnként mondjuk sütizni vagy csokizni, de hogy a rossz dolgokat nem lehet kizárni az életünkből, azzal nem.
2011. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én reggelire szoktam még gyümölcsöt enni a kifli mellé, ebédre szoktam enni húst, szinte anyukám minden ételébe tesz húst :) Amugy igen tegnap énis megettem egy fánkot nem birtam ki, ettem már ez idő alatt bonbon-t és egy tábla csokit is.De mivel már 20 napja fogyókúrázom ez nem olyan sok és mozgás mellet szerintem megengedhető :) Szépen lassan akarok lefogyni hogy ne hízzam vissza és ne ugy fogyjak le h lóg rajtam a bőr, hanem szép feszes legyen :)Amugy a zabkekszet is szoktam néha enni :)
2011. nov. 20. 09:30
 7/10 anonim ***** válasza:
az nagyon helyes hogy így gondolkodsz és lassan (avagy normálisan, mert olyan hogy gyors fogyás lényegében nem létezik) akarsz lefogyni, mint ahogy nyilván lassan jött fel a felesleg is, de amikor ilyen fánkos csokis téma van, időnként jusson eszedbe az is, hogy x kalóriát (energiát) be lehet vinni haszontalanul is, illetve lehet helyette húst, zöldséget gyümölcsöt enni, ami táplál is. és hogy a mai emberek egy része azért is érte el sikeresen a "csúcsformáját" mert szinte tápanyagok nélküli üres kalóriákkal terhelik a testüket, így persze éhesek maradnak (tápanyaghiány még megmarad hiába eszik a csokikat) és.. hát a végeredmény magáért beszél.
2011. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaidat :) Amugy nem otthon voltam hanem kórházba a bevásárlás után mentünk be és ott voltunk 2 óra hosszát nem birtam ki h ne egyek belőle!! Alig várom h szép tartósan leadjam a felesleget és utána többet ehessek de ezután nagyon igyekszem a súlytartásra!!
2011. nov. 20. 12:34
 9/10 anonim ***** válasza:

helyes :)

remélem kórházban nem volt semmi komoly..

2011. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Látogatóba mentem :)
2011. nov. 21. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!