Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves srác vagyok és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves srác vagyok és még szűz, manapság ez már nagyon gáz? Vajon hol rontottam el, mit csináltam rosszul, hogy nem jött össze?

Figyelt kérdés
Kb olyan 16-17 éves koromtól próbálok becsajozni több kevesebb sikerrel, de igazán komoly kapcsolatot eddig nem sikerült összehozni. Már a létező összes csajozós stratégiát kipróbáltam, de mind hiába, nem értem, pedig nem vagyok egy kvazimódó vagy ilyesmi XD Adnátok néhány jó tanácsot vagy tippet, hogy végre fel tudjak szedni egy normális csajt? Nem szeretnék szüzen meghalni! :D

2015. szept. 11. 00:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

mi lenne ha nem trükköznél csak simán magadat adnád?

természetesen és lazán!

ja és ne itt a gyakorin lógj, hanem menj szórakozni péntek és szombat este is.

2015. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Adok egy jó tanácsot. Ne az legyen a célod, hogy nem akarsz szüzen meghalni!!!
2015. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal hogy nem egy "normális csajt"t keresel....
2015. szept. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Én nekem is megvolt az az időszakom, amikor ilyen csajozós praktikákat néztem a neten és tanulmányoztam. Aztán alapos utánanézés után csak ezt tudtam rájuk mondani: That's bullshit.


Egyszerűen a legtöbb praktika arról szólt, hogy ne mutass magadból sokat és a nőre is mint "elejtendő prédára" hivatkozott. Én nem akartam ezt az utat járni.


Magam kezdtem fejleszteni a kommunikációs kézségem. Szép lassan kialakult bennen az a kellő önbizalom is, hogy komolyabban megismerkedjek csajokkal. Volt egypár zsákutca nem tagadom, de mindegyikből tanultam valamit. Voltak kalandjaim is, ezt sem tagadom :P


Végül meglett ennek az eredménye. Önmagamat adva sikerült megismernem egy lányt, akivel most boldogok vagyunk együtt :)


Szóval én azt tudom tanácsolni, hogy add magad. Hiába mondják sokan, de ez nem olyan mint egy piac, te és a csajok sem portékák vagytok egy kirakatban.


23/F

2015. szept. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Most lehet g**eci leszek, de miért nem látogattál már meg egy prostit?
2015. szept. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
En is 25 vok én is szűz, de engem nem erdekek... Veszithettem volna el, de nem ugy ereztem hogy a megfelelő, és vele akarom... Most ismerkedem 1 tök aranyos lánnyal, ha ő az igazi, akkor boldog leszek, higy egyben az első is...;) szerintem ez igy rendben van
2015. szept. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is 25 éves vagyok és szűz. Rendesen pánikban is vagyok, mert életfogytiglan magányra vagyok ítélve, úgy érzem. De nem adom fel.
2015. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ha nem vagy alacsony és a péniszed is legalább átlag akkor kell hogy önbizalmad legyen. Ha ezek megvannak akkor nem értem miért nem tudsz becsajozni, főleg ha azt irtad hogy nem vagy kvazimódó
2015. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#4/8 00:52


Hát persze, az lenne aztán az önbizalom bomba, hogy még fizetnem is kell érte...

2015. szept. 13. 13:51
 10/20 anonim ***** válasza:
nyilván semmi önbizalmad, meg szeretnél szeretni. Manapság ez marhanagy gáz. Szerintem meg ember vagy, ennyi.
2015. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!