Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor? Meghalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? Meghalt a nagymamája

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel minden nap beszéltem facebookon, és élőbe is nagyon sokat, nagyon jóba vagyunk. Úgy nézett ki hogy valami talán lesz közöttünk :) Egy nap írtam neki, de ő nem válaszolt. Vártam,nem zavartam. Ezen a héten iskolába se ment. 2 napra rá mondta a barátnője, hogy meghalt a nagymamája és nagyon szomorú :( Meg értem őt, nagyon rossz lehet,nem akarok az ő helyébe lenni. De segíteni akarok neki(ha lehet). Mivel hétfő óta nem beszéltünk,ezért ő úgy tudja, hogy én nem tudok a tragédiáról. Ma rá írtam egy szokásos Szia-t. Látta,de nem válaszolt. Mit tegyek?Várjak amíg ő ír?Vagy mondjam el hogy hallottam az egészről, és hogy részvétem? Ötletem sincs, de segíteni akarok neki :( 15/F

2016. máj. 19. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én valami olyat írnék, hogy:

hiányoltalak, hogy nem beszéltünk, de X. mondta, hogy mi történt. nagyon sajnálom és részvétem. ha úgy érzed, bármiben tudok segíteni, szólj!

2016. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez jó ötletnek tűnik :)
2016. máj. 19. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

osztom az első válaszát.

Kérj elnézést a zavarásért, és fejezd ki részvéted, ami meg a legfőbb ahogy az első is írta, légy mindenben a támasza.

2016. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is egyetertek az elsovel ne zaklasad tulsagosan ez pontosan eleg lesz, es szolni fog neked, ha kell segitseg tudja, hogy szamithat rad. Bocsi az ekezetekert.
2016. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!