Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küld egy sms-t, hogy jó éjt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küld egy sms-t, hogy jó éjt, de Facebookon még online egy jó ideig. Szerintetek mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem ez a lány, az első randin túl vagyunk. Nem értem, ez ilyen lerázós esti sms? Kicsit olyan érzésem van, mint mikor a szülők küldik aludni a gyereket h dughassanak. :)) Lehet ez erős hasonlat.

2016. máj. 3. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó ideig az mit jelent? Fél óra? Vagy 2 óra? Nem mindegy, nyilván nem azonnal az sms után ugrik az ágyba, mert még akkor jut eszébe miket felejtett el amiatt hogy veled sms-ezgetett. És egyáltalán aktív is a fészbúkon vagy csak online? Mert attól hogy online még nem biztos hogy ott is van.
2016. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Fél óra kb. Nyílván nem vonhatom kérdőre, ha mással is chatelget, ehhez nincs jogom. Csak kicsit szar érzés attól még ennek a gondolata, hogy leráz lehet s mással beszélget..
2016. máj. 3. 21:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy nem is jelent semmit :D Volt már olyan,hogy azt hittem hogy nem érdeklem a csajt,aztán kiderült hogy bír engem de nagyon :D szóval ne idegeskedj
2016. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem heverte ki az előző kapcsolatát. Ezt mondta is.. Viszont kedvel. De ez olyan, hogy ha várok, mint a hülye, lehet egyszer megkapom.
2016. máj. 3. 22:00
 5/14 anonim ***** válasza:
türelem :D legyél türelmes,várj rá.. tudom elég szar,de akkor is :D
2016. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nehéz ez :))
2016. máj. 3. 22:07
 7/14 s55 válasza:
Lehetséges, hogy például elment zuhanyozni és csak utána kapcsolta ki a gépet/telefont, vagy akármi miatt még fent maradt addig..
2016. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet ezt variálni. :D
2016. máj. 3. 22:09
 9/14 anonim ***** válasza:
elmondom mit csinálj.. szarj bele az egészbe holnap írj rá és beszélj meg vele egy talit :D
2016. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nálam ez rengetegszer előfordul. Indulok aludni, majd bő fél óra, vagy még később jutok el a gép elől. MIelőtt kikapcsolom, mindenhova benézek, facebook, e-mail...aztán valahol meglátok valami érdekeset, elolvasom, aztán már csak ezt nézem meg, meg már csak azt, és már el is telt akár egy óra is. Pedig én valóban menni akartam.
2016. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!