Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A testépítés már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A testépítés már kizáró ok?

Figyelt kérdés

Testépítés kizárva, mert a lányok utálják, ha egy férfi izmos. A testépítők túl sokat foglalkoznak magukkal, csak edzenek és esznek, nincs idő párkapcsolatra. (20-ból 18 lány szerint)


Szóval nem szabad formás izomzatot kialakítani, mert akkor jön a sok sztereotípia. Engem férfiként taszít a pocak. Szintén taszít, ha egy pasi cérnavékony.


Küldenétek egy képet, hogy milyen az ideális testfelépítés? Már nem tudom elképzelni... :s



2016. máj. 20. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi izmos, de nem az a túl izmos, akkor az bejön nekik, hidd el. Csak sokan úgy vannak vele, hogy "b4szki, 3 órája nem ettem, lepattan rólam az izom, ennem kell" és ez nem tetszik a lányoknak, ők szeretnének azok lenni a kapcsolatban, akik többet foglalkoznak magukkal.
2016. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni egy képet arról, hogy mi számít túl soknak?
2016. máj. 20. 13:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Hetero fiúként írtam, így képet nem tudok küldeni, de...

https://www.youtube.com/watch?v=oTeQL6O5vfw

2016. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
5 perce néztem. :D
2016. máj. 20. 13:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon sok lányka bejön az izmos test. Emiatt ne aggódj.

16l

2016. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ezt passzív meleg srácként írom, hátha számít vmit, ha nem hát nem :D

Biztos ismered John Cena-t. Na, pl az ő teste a "már túl sok" és a "még elmegy" közt van az én ízlésemnek.

2016. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ő elég nagydarab... :D
2016. máj. 20. 14:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség

Nagyon szeretik a lányok az izmos pasikat

A barátnőm nekem is mondja hogy gyúrjak :"D

2016. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En nem az izmos pasikat utalom csak aki telepumpalja magat feherjevel meg konditeremben log. Az nekem viszont alap, hogy sportoljon valamit.
2016. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es te hülye vagy? Már bocsánat, de a fehérje az szükséges az emberi szervezetnek, nagyon el vagy tévedve. Szerintem te a koxra gondoltál..
2016. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!