Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljes a káosz, a magánéletem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes a káosz, a magánéletem romokban, hogy rakhatom rendbe?

Figyelt kérdés
Nagyon zűrzavaros időket élek, rengeteget tanulok mostanság, fáradt vagyok és annyira elkeserítő a helyzet lányok terén, hogy inkább elásnám magam. Mindenkinek van párja körülöttem, szinte csak nekem nincs, soha nem is volt. Minden lány félvállról vesz és le akar pattintani mert igen, Bevallom nem vagyok jóképű, izmos sem, ráadásul úgytűnik negatívum az ha valaki sokat foglalkozik a technológiával és szabadidejében szívesebben szerel össze és álmodik meg gépeket mint hogy bulizni járjon. Mikor találok majd valakit aki nem vesz félvállról? Aki úgy tekint rám mint mindenki másra, nem úgy mint egy túlbuzgó nerd-re? Hogy rakjam rendbe az életem? Min kell javítanom?
2016. máj. 20. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki javítani akar magán..:D Úgy vagy jó ahogy vagy, senki és semmi érdekében ne változz meg. Viszont minden esetben add önmagad, el nem hinnéd mennyi lány vágyik egy ilyen srácra. Az intelligenciát mindenképp értékelik a lányok. Szabadidődben tölts több időt emberek között ha teheted, legyél barátságos mindenkivel, és ha van egy olyan lány aki mutat viszont érdeklődést, hajts rá. Nem keresni kell a csajt, hanem ismerkedni új emberekkel, és majd ő megtalál téged. Tudniillik mindig a lányok kezdik az udvarlást különböző jelzésekkel.. Csak érezd jól magad a bőrödben, és ezt minden lány érezni fogja, és akar kapni ebből az érzésből tőled:D Hajrá:D
2016. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A leírás alapján nekem így is szimpinek tűnsz, és nem mindig a külső a lényeg...sztem ne változtass magadon azért h hátha (mégcsak nem is biztos h sikeresen) elkezdenek rád bukni a csajok. Egy lánynak téged kell szeretnie, nem egy kamu fiút, aki csak azért van h becsajozzon.

Szar ügy ha még nem találtad meg azt a csajt aki nem vesz fél vállról, és elhiszem h nehéz tétlenül nézni, ah másoknak meg megy. De mondjuk próbálkozhatnál erősítéssel meg hasonlókkal, ha van rá kedved h akk izmos legyél.

2016. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát húzd ki magad, emeld fel a fejed, és érezd jól magad az emberek között. Így ők is jól fogják érezni magukat körülötted->ergo lányok is..:D Innentől meg már a sablon:D
2016. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maradj önmagad, és az, hogy nem vagy jóképű azt nem biztos hogy helyes kimondani mert nem mindenkinek azonos az izlese. És en utalom a bulizos fiukat inkabb az intelligensek jonnek be. Szerintem az egy jo tulajdonsagod, hogy szeretsz gepeket osszeszerelni es tervezni semmi baj vel sot. Ne javits semmit magadon!
2016. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából mindenki jól néz ki a maga módján, nincs olyan hogy valaki rosszul néz ki. Viszont ha valaki azt gondolja magáról, hogy rosszul néz ki(ami nem is igaz valójában), az megmutatkozik a külsején is.:/
2016. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!