Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meg akart csókolni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg akart csókolni a bátyám haverja mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nekem a srác tök régóta tetszik,de sose mondtam neki mert mégis csak a bátyám haverja...

Szóval a sztori annyi h ma átjött hozzánk(szüleink elutaztak és a tesómnak kellett "vigyáznia" rám,de inkább áthívta a spanját hogy hülyüljenek) és így hárman a szobámban az ágyamon ülve beszélgettünk, és mikor a bátyám kiment a konyhába kajáért a srác odaült mellém és a kezét rátette,aztán hosszan bámult a szemembe...

-Mi a baj?-kérdezte végül.

-Semmi.-mondtam egy kicsit meg lepődve,de annyira örültem h végre úgy ülhetek vele h nincs ott a bátyám.

-Jól vagy?-kérdezte engem fürkészve

-Ühüm

Ekkor átkarolta a vállam és olyan közel ült hozzám hogy ha arra figyelek akkor hallhattam volna a szívdobogását is. De helyette egymás szemét néztük. Aztán becsukta a szemét és közelebb hajolt szerintem azzal a szándékkal hogy megcsókol. Kicsit elhúzódtam tőle és elfordítottam a fejem. De még így is kaptam puszit. Csak az arcomra.


Szóval most mi van? Mert én asszem hogy márrégóta szeretem. Rossz ötlet volt elhajolni? Csak az olyan fura lett volna. Mégis csak a bátyám legkobb haverja. Mellesleg 2 és fél évvel idősebb... (14/l)


2016. máj. 20. 23:14
 1/7 A kérdező kommentje:
*a kezét rátette a kezemre
2016. máj. 20. 23:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Jajj ez olyan aranyos, ezert orulnek, ha batyam lenne, igy is adott puszit es valoszinuleg lehet megakart csokolni, reflexbol jott en is elhajolnek szerintem akkor is, ha tetszik a srac es mondjuk beszelgessetek akar facen is, vagy ha meg nincsnek szuleid es atjon legyen pillanat amikor ketten vagytok. Bocsi az ekezetekert.:)
2016. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok es utanna mi volt, amikor batyad visszajott? Koztetek milyen volt a hangulat? Nezett utanna probalt szemezni?
2016. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

15/L

Es szinten bocsi az ekezet mentessegert

A volt baratom 4evvel idosebb Tolem es akit most kedvelek 3 es fel evvel idosebb, szoval a kor nem para, szerintem.

Es egyertelmuen kedvel a leirtak alapjan es akar meg lehet is belole valami, de mindenkepp beszelgessetek kulon is, akar randizzatok is. Ha esetleg olyan a kapcsolatod a batyaddal mond Neki, h tetszik Neked a baratja es hogy ez-meg ez tortent. Szurkolok Nektek! Szerintem jo vege lesz ennek..

2016. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2es es 3as vagyok a 4es jol mondja, ha vagy olyan kapcsolatban batyaddal mindenkepp mondd neki, es menjetek el randizni is. Sok sikert nektek:)
2016. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát miután a bátyám visszajött ugyan úgy viselkedett mint előtte... Aztán mivel "késő" volt (a bátyám szerint a 10 óra késő. No comment...) mondta h hagynak aludni és kimentek a szobámból. (Am a srác még mindig itt van és gondolom itt fog aludni. Sokszor szokott...)
2016. máj. 21. 00:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet ezt egy nemnek vette, hogy elfordítottad a fejed, szóval legközelebb mosolyogj rá vagy te kezdj el szemezni.

Nagyon szurkolok :3

2016. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!