Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldonteni mit erez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldonteni mit erez a fiuosztalytarsam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
8.os lany vagyok. Es van egy fiu az osztalyba aki mindig ilyen perverz poenokat sut el nekem. De csak perverz poenokat mond. Tobben mondtak az osztalyba hogy a fiu ugy nez ram mintha tetszenek neki. De en ezt nem igy erzem, mivel semmilyen jelet nem ad ra, egyszer mondta azt hogy szep vagyok de lehet csak azert mondta hogy ne higyjem azt hogy nem vagyok az, soha nem oleltuk meg egymast meg semmi. Lesz egy buli ahol ott lesz o is meg egy par ember. Szerintetek ha o nem kezdemenyez, kezdemenyezzek en? Vagy azert nem ad semmilyen jelet mert felenk? Vagy csak egy dologra kellenek neki, es megbantani viszont nem akarna?legyszi segitsetek!

2016. máj. 21. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy viselkedik veled,ha közelében vagy pl?
2016. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem kezdj el vele beszélgetni, és igen, ha nem csinál semmit a bulin, akk kezdeményezz ;)
2016. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha ranezek mindig elmosolyogja magat.
2016. máj. 26. 20:24
 4/4 A kérdező kommentje:
A legjobb baratnom mondta hogy o elsirta magat mert ugy erezte h teljesen fel van keszulve, de akkor derult ki hogy megsem. Es elsirta magat mert mar akkor megbanta hogy mostmar nem szuz meg ilyenek. Tehat csak akkor szexelj ha teljes mertekben fel vagx arra keszulve hogy egy masik nemiszerv lesz benned.
2017. okt. 24. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!