Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Nem tudom eldonteni, nekem nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerek egy fiút ,és eleinte is nagyon kedves volt velem,de az utóbbi egy hónapban nagyon jóban lettünk pl:olelkezunk,hazakiser szemezgetunk stb.

Ezzel nincs is baj,csak ebben a pár napban észrevettem,hogy más csajokkal olelkezik meg minden,de közben rám néz,és csak akkor hogyha én ott vagyok fel méterre tőlük...lehet,hogy féltékennye akar tenni de lehet h éreztetni akarja velem,hogy nem tetszem neki.Eközben facebookon nagyon rövid válaszokat ad (mindenkinek nem csak nekem) és sosem ír rám...ott hagyjam vagy probalkozzak meg?



2015. jún. 22. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Rövid válaszok facebookon nem jelentenek semmit az unalmas sablon témákat vagy ami nem érdekel azt néhány szóval leszoktam zárni.Kérdezd meg ennyiből nem lehet következtetéseket levonni de az egy jó pont ha ölelget meg szemez veled.Legrosszabb esetbe azt mondja,hogy nem ettől nem dől össze a világ.
2015. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen férfi :D ha ő nem próbálkozik hagyjad, tapasztalat!
2015. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:) szerintetek féltékennyé akár tenni vagy inkább a másik?
2015. jún. 22. 09:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Én speciel röviden válaszolok, ha nem érdekel a téma, ha elfoglalt vagyok, stb. Nem jelent semmit, bár így is sokan azt hiszik, hogy utálom őket :D

Az ölelkezős témát meg szerintem hagyd rá. Fiú vagyok, de nekem sosem jutna az eszembe a féltékennyé tevés. Mondjuk, nekem is rosszul esik, amikor az aktuális kiszemeltem hasonló dolgokat csinál, de tudom, hogy akikkel teszi azokat, egyáltalán nem szereti őket.

2015. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utálom fészbukkon élni az életemet, találkozni kell személyesen és úgy beszélgetni, nekem a fészbuk csak olcsó találkaegyeztetésre kell
2015. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
örülnél, ha megdugna ?
2015. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom valószínűleg nem jövök be neki,ha nem akar féltékennyé tenni,de azért jó volt kicsit elhinni...
2015. jún. 22. 13:45
 8/8 anonim válasza:
Vagy csak barátként tekint rád vagy meg akar dugni
2015. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!