Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nagyon egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nagyon egy lány osztálytársam jol kijovunk, beszélgetünk stb de van barátja. Probaltam elfelejteni de komolyan mondom nem bírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tenyleg probaltam elfelejteni de nem ment bele zúgtam, az elmult időkben sokat vagyunk egymás társaságába es hat volt olyan is egy nap hogy 'Nagyon közel kerültünk egymáshoz' (csók az nem volt de majd nem) es azota is beszélgetünk stb igy hogy van barátja nem nagyon merek lepni pedig nagyon akarok. Én szeretném hogy vlami legyen köztünk... tudom hogy van masik lány a világon de nem,erdekel ot nem bírom elfelejteni! es igen lhet bunkóság olyan lanyal akinek van pasija de hat ez sok Mindenkit nem érdekel pl lattam mar olyat h egy csajnak volt pasija es egy másik srac neg is elszerete es,mar Boldogok évek óta. Ha lhet normalis komit
2016. máj. 21. 13:29
 1/1 Lilly203 ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy most kit szeret (mert ha majdnem csókolóztatok akkor nemhiszem hogy annyira szeretné a másikat). Vagy mondd el neki romantikusan hogy szereted őt és ..... stb.

Sok sikert ;)

2016. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!