Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig piszkálnak azért mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig piszkálnak azért mert nincs barátnőm, de nem is szeretnék még. Akarok majd, de nem mostanába. ?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről?

Boldog vagyok barátnő nèlkül.....erre is sokszor kitèrnek, hogy csak kamuzok, hogy boldog vagyok lány nèlkül.

????


2016. máj. 21. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Es mi is a kérdés?
2016. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van hogy a többség gondolkozik hülyén, és csak egy személy jól.:D Nem tudom mikor fogják fel az emberek, hogy a barátnő nem egy kabalafigura, ami ha valakinek nincs, akkor semmit nem ér.. Jobban is teszed, hogy még vársz, nem sieted el a dolgot. Ismerkedj emberekkel, lányokkal is, és ha majd te jónak látod, meg tényleg olyan csajszival találkozol aki nagyon szimpatikus, csak akkor vágj bele.
2016. máj. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, örülök hogy nekm kell függnöm senkitől, azt csinálok és akkor amit és amikor akarok.

Szeretek így élni. Persze én is összejöhetnék csomó lánnyal, meg olyanok is vannak akiknek bejövök de nekem nem, de nekem ez jó így :D 18/f

Hány éves vagy am?

2016. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!