Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bejönne nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönne nektek egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

Szőkésbarna haj,zöld szem,175cm magas és 63kg.

A testalkatom átlagos.Szeretek kondizni,beszélgetni és zenét hallgatni.Buliba nem járok és nem piálok.Könnyen kijövök bárkivel.16/F


2016. máj. 22. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom az ilyen kérdésekre milyen választ várnak az emberek, leírtál egy teljesen átlagos, semmi konkrétum nélküli személyt, csak jó tulajdonságokkal. Ja, most 9/10 lány azt fogja írni hogy nagyon bejönnél neki, a valóságban a fele meg valószínűleg hozzád sem szólna.
2016. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

UHHH NAGYON BEJÖSSZ TE VAGY AZ ÁLOM PASI 4 TESTI ADATBÓL ÉS 2 SORBÓL!! KELLESZ NEKEM CSAK EGY GOND VAN :/ :/ :/: / FIÚ VAGYOK :////// NEM LEHETÜNK EGYÜTT SAJNÁLOM.

17F

2016. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivan akkor ha azt mondjak a lányok,hogy igen?! Semmi! Döntsd el magadnak azt hogy teccel e magadnak és ha igen,akkor jól nézzél ki! Jól hangzik amit le írtál egyébként csak ebből mennyi igaz?! Leírsz tok kő dolgokat magadról , és ha találkoznak tok bunkó lennel! (Nem biztos) Volt mar barátnőm?

16/L

2016. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem igen!
2016. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!