Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jo ez neki?

Figyelt kérdés

Miert hazudja vki azt hogy meleg? Tobb even keresztul...

Egyebkent volt (fiu) osztalytarsamrol van szo...



2016. máj. 23. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
mert fél a lányoktól?
2016. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi oka nincs ra...mindig is nagyon jol kijott a lanyokkal es szerettek is a lanyok...
2016. máj. 23. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom:D Igazából nekem sincs okom félni tőlük, mégis félek.. Lehet hogy valami gyerekkori trauma áll a háttérben, mert nálam momentán ez van.. Bár én nem terjesztettem, hogy meleg vagyok, csak azt gondolják néhányan.. De akkor nem zárkózik el a lányoktól, keresi a társaságuk, rendesen sokat dumál velük?:D Az is lehet, hogy csak lánybarátokat akart, mert velük jobban kijön, és ha egy lány azt hiszi róla, hogy meleg, akkor nem kombináltok(ami nagyon irritáló tud lenni), hogy össze akar jönni ezzel vagy azzal..
2016. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sok lannyal beszelget rendszeresen....
2016. máj. 23. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!