Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas lányként van esélyem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányként van esélyem a fiúknál?

Figyelt kérdés

196cm vagyok és nem vot még barátom, nem is közelednek a fiúk. Ez a magasságom miatt lehet.

16l



2016. máj. 24. 08:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ó, de kár, hogy fiatal vagy, pedig én pont ilyen magas lányokat keresek :D


24/F

2016. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,ha téges nem zavar,hogy a fiú alacsonyabb,akkor lehet barátod..De ezzel a magassággal már tényleg nem illene felszíneskedni,hogy magasabb fiú kell.
2016. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet magadról?
2016. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Volt valamikor a híradóban egy még nálad is magasabb nő. Boldog házasságban élt egy nála sokkal alacsonyabb férfivel, gyerekeik is voltak ha jól emlékszem. Plusz a nő nem volt különösebben szép, gazdag sem, mégis megtalálta a másik felét :3 Szóval ne aggódj, a te időd is eljön majd. Csak legyél olyan mint az a néni, mosolygós, vidám, húzd ki magad, és sose szégyeld hogy magas vagy! Drukkolok ;) 16/L/174cm
2016. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ha egy lány ennyire magas! :)
2016. máj. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az exemnek bejönnél, ő 193 centi volt, mindig a magasságom dicsérte (én 188 vagyok), és azt mondta simán járna nálam magasabb lánnyal is. :D Egyébként középiskolában engem is mindenki csúfolt a magasságom miatt, nem is volt barátom egészen 20 éves koromig, amíg rá nem jöttem, hogy sok férfinak így is tetszem, csak én észre se vettem addig, annyira lefoglalt a saját "bajom". Most vagyok 24, és a legtöbb férfi csak dicsérni szokott a magasságom miatt. Néha egy kicsit idegesít is, mert olyan, mintha sok pasinak ez egy fétis lenne, vagy ki akarná ikszelni a listájáról, hogy egy nagyon magas/nála magasabb nő is megvolt neki. De ne aggódj, nem mind ilyen, sok normális is van, akinek bejönnek a magas lányok! Szóval ne add fel, ne szégyelld a magasságod, és ha már tenni úgyse tudsz ellene, inkább fogadd el! :)
2016. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!