Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 2. randi után ágyba akart vinni, és én nemet mondtam és ott hagytam..... Csak az a gáz hogy szerelmesek vagyunk egymásba, csak én ezt túlzásnak tartom...


Most azt kérdezte tőlem hogy folytassuk-e vagy ne..... És nem tudom mit mondjak neki :(



2016. máj. 24. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a 2. randi után ágyba akart vinni akkor ez nem szerelem, csak te látod annak. Ha szerelmes lenne akkor közösen döntenétek el hogy mikor legyen szex. NEM PEDIG 2. RANDIN! (Még a felnőttek többsége sem randi után szexel, hanem hónapokkal az után mikor kapcsolatba vannak.)

Azt ajánlom keress mást, aki nem azt várja el hogy széttedd a lábad egyből...

2016. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ne kezdj ilyen fiúkkal, mond neki hogy barátok lehettek és szerintem keress mást biztos találsz valakit :D
2016. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!