Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják rám a fiúk hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják rám a fiúk hogy "túl jó" vagyok hozzájuk? 16L

Figyelt kérdés

Sok fiú szerint szép vagyok,de nem nagyon mernek kezdeményezni.Az egyik fiúbarátom nemrég mondta,hogy tuti bepróbálkozna meg bejövök neki,de túl jó vagyok,ezért se próbálkozott soha.9 hónapja van barátom,mielőtt összejöttünk,egyértelmű volt hogy bejövök neki,de próbálkozni már csak akkor mert mikor ittam valamennyit.Sok fiú tetszett már,és ez a tetszés kölcsönös volt,de nem kezdeményeztek,pedig nem vagyok bunkó,szeretek ismerkedni,viccelődni,bulizni stb.Fontos számomra a tanulás is,orvosi pályára készülök.Szeretem az állatokat,zenéből kb mindenféle van ami tetszik de leginkább rockot és popot hallgatok.Nem vagyok duci,168cm/54kg vagyok.Szóval nem azért,de semmi olyan riasztó nincs bennem :D

Képet nem küldök.

Szerintetek ez miért van?



2016. márc. 20. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert a sracok mar annyi elutasitast kaptak altalaba hogy inkabb a jobb csajokat hagyak

Meg nem mindegy van pasid igyis

2016. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Személyiség lehet. túl rendes lány lehetsz :D túl kedves, olyan amilyet a fiúk nem akarnak megbántani.
2016. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azert mert hülyek....en kifejezetten a hozzad hasonlokat keresem mert a butak nem mernek kezdemenyezni az okosak meg tudjak hogy ezert szabadok a jo csajok és vagynak a szeretetre is nem is nehez préda...az igazan szar erzes amikor egy olyan kaliberu lany mondja nekem hogy tul jo vagyok hozza...az az igazan szar...
2016. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt már, hogy "túl jó" volt egy lány, nem éreztem magam jól mellette. Modell alkat, szórakoztató, társaság központja, úgy éreztem nem tudnám vele tartani a tempót és kész. Ez ilyen.
2016. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy érzik agyilag, meg tehetségben, formátumban kevesek hozzád.
2016. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Melyik orvosi egyetem? :D És milyen orvos?
2016. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az egyik fiúbarátom nemrég mondta,hogy tuti bepróbálkozna meg bejövök neki,de túl jó vagyok,ezért se próbálkozott soha."

A barátok nem jönnek be egymásnak. Te neki bejösz, innentől kezdve ezt max. csak barátságnak lehet csúfolni. Te megelégszel ezzel?


Én nem tudom a választ ennyi infó alapján. Nem kedvelem a bulizós lányokat, az ismerkedőseket meg végképp nem ,mert komolytalannak és pasizósnak tűnnek. Inkább én lennék túl jó hozzád.....

2016. máj. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: A ,,barátomon" tényleg nem könnyű kiigazodni. Valószínű,hogy nekem nem kellenél,sosem jöttek be az unalmas,magukba forduló emberek. :)
2016. máj. 6. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Nagyon mellényúltál, nem vagyok se magamba forduló, se unalmas. Vagy aki nem bulizik és nem csajozik/pasizik, az csak unalmas lehet? Ez a két féle embertípus létezik?

Hogy neked 16 évesen mekkora tapasztalatod lehet....

Én csak egy válaszlehetőséget vázoltam fel, mert ez lehet az egyik ok, tetszik vagy nem tetszik.

Ha orvos akarsz lenni, ennél jóval több komolyság kell.


Üdv.:7-es.

2016. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: Félreértettél.Pont te vagy az,aki a "bulizás" és "ismerkedés" szavak láttán máris valami alkoholistát képzeltél el,aki a hányásában fetreng minden héten.De lehet én vagyok a hibás,amiért bulisnak írtam le magam az alapján,hogy néha eljárok szórakozni a barátaimmal.Nem tudom,mióta baj ez. :)
2016. máj. 6. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!