Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret engem? Egy házibuliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem? Egy házibuliban voltunk és én is és a fiú is sokat ittunk és lesmárolt.1 hónap múlva ugyanez megtörtént.

Figyelt kérdés
Amúgy a fiú az osztálytársam és elég jó barátok vagyunk, délután is szoktunk találkozni társaságban. Az egyik barátnőm megkérdezte fiútól, hogy szeret engem v összejönne velem? és ő erre azt mondta, hogy ha én benne vagyok, akkor ő is.2 nap múlva messengeren beszéltem vele, hogy most mi lesz? És ő azt írta h szerinte a barát zónában kéne maradnunk, bár nem tudja. Ez mit jelent? én többet akarok barátságnál.14/L

2016. máj. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2016. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért mondta azt a barátnőmnek , hogy ő benne van ha én is , utána meg szerinte inkább barátoknak kéne maradnunk?
2016. máj. 24. 15:20
 3/4 anonim válasza:

Hát 14-15 évesen semmit se tudnak a fiúk, el kell hogy keserítselek (tisztelet a kivételnek). Sem azt hogy kell csajozni, sem azt hogy mit akarnak.

Na most veled se tudja mit akar, nagoyn jól el van a smárolgatással meg a bulizgatással aztán ennyi. 14 évesen ne várj komoly döntéseket senkitől. Egyrészt.. másrészt ha azt mondta maradjatok barátzónában akkor abba is fogtok. Vallhtasz neki szerelmet, üldözheted az érdeklődéseddel, nem akar veled járni.

Felejtsd el potenciális pasi jelöltként.

2016. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés , azért köszönöm a választ.
2016. máj. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!