Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai lenne a szex a 12. randin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne a szex a 12. randin?

Figyelt kérdés
Tizenhét évesek vagyunk, egyikünk sem szűz már.

2016. máj. 25. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
így számoljátok a randikat? De cuki:?D
2016. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lenen az, csak ha az egyik fél annak érzi.
2016. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Randin nem estetek még át? Esetleg előbb egy együtt-alvás stb. Meg ha még randi szakasz....akkor nem vagytok együtt (kapcsolatban)??? Érdekes...
2016. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De igen, együtt vagyunk. Csak azért a randik számát írtam le, mert szerintem az jobban kifejezi, milyen a kapcsolat, mint a hónapok száma. Ha pl valakik 6 hónapja vannak egyutt de alig találkoznak, akkor az kevésbé lehet mély kapcsolat, mint fele annyi ideje tartó rendszeres találkozás mellett.
2016. máj. 25. 15:06
 5/8 Andicika ***** válasza:
Ez attól függ,hogy a másik fél egyáltalán akarja-e. Persze gondolom hogy nem akarod megerőszakolni :)) de szerintem belefér ;)
2016. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány :D igen, mindketten akarjuk. Már az első pár napban be voltunk indulva egymásra, előtte sokat beszelgettunk, ismerkedtünk, de akkor megbeszéltük hogy várunk ezzel. Mostmár fontosak vagyunk egymasnak, szeretem őt, és szeretném ha megtörténne, tudom hogy komolyan tervez velem. Csak nem akartam h ez esetleg megrontsa a kapcsolatunkat.
2016. máj. 25. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan tervez veled, akkor ott lesz egy év múlva is, sőt 40 év múlva is, nem? Persze 40 évet én se várnék, de ha a "komolyan tervezés" mindkettőnknek ugyanazt jelenti, akkor bizalommal várhattok. Félsz nemet mondani? Egyszerűbb beadni a derekadat? Az ösztöneid súgják azt, hogy ne tedd? Tisztában vagy a terhesség esélyeivel? (Bocsi, de mindig van rá esély.) Reggel nem fogod megbánni? Csak azért teszed, hogy bebizonyíts valamit? Például, hogy mennyire szereted? Azt hiszed, ez által a partnered szeretni fog? Azt hiszed, majd ez tart össze benneteket? Nem állsz készen arra, hogy megváltozzon a kapcsolatod? Azt várod, hogy tökéletes lesz? Ránézésre meg tudod mondani valakiről, hogy nemibeteg-e? Vagy hordozója-e? Halálra rémülnél, ha a szüleid megtudnák? Netán alig várod, hogy a szüleid megtudják? Azt gondolod, hogy tartozol ezzel a partnerednek? Alig várod, hogy elújságold vkinek? Netán rettegnél, ha kitudódna?


A barátnőmmel jóval túl vagyunk a 12. randin; nagyon szeretjük egymást, de a szexet korainak gondolom még ilyenkor.


21F

2016. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem félek nemet mondani, teljesen megértené ha nem akarnám, hisz eddig is ez volt. Az ötletet én hoztam fel, mert szeretem őt, vágyom rá, és szeretném ilyen módon is kifejezni. Nem arról van szó, hogy beadom a derekam..én is teljes mértékben akarom ezt. Az első komoly kapcsolatomnak már kb fél éve vége, azóta senkivel nem volt semmi, mert szerelem nélkül nem akartam. De most úgy érzem, vele jó lenne, vágyom rá, ezért akarom.

Mások miatt gondoltam bele, hogy várni kéne, ha az emberek nem tartanák korainak nem gondolkoznék ezen. Igen, tisztában vagyok a terhesség esélyeivel, és védekezni is fogunk; de ha bármi baj lenne, már azt is megbeszéltük hova mennénk. Szuleim tudják, mindenben támogatnának, anyával mindent meg tudok beszelni, és az ő szulei is rendesek. Nem bánnám meg, és nem bizonyítok ezzel semmit. Nem hiszem, hogy emiatt fog mèg jobban szeretni, nem emiatt akarom... Nem azt varom hogy tokeletes lehyen, nem vagyok már szűz, nincsenek hatalmas elvárásaim.

Az összetartás megvan, nem ettől várom el azt hogy majd emiatt lesz jó a kapcsolatunk, ugyanis most is nagyon jó.

Remélem megfelelő választ adtam:)

2016. máj. 25. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!