Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin jó ötlet szállodáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin jó ötlet szállodába menni? Vagy akkor elvárja a férfi, hogy szex is legyen?

Figyelt kérdés
220 kilóméterre lakunk egymástól, első alkalommal természetesen ő jönne hozzám, de az nem éri meg neki hogy órákat vezessen oda-vissza, azért hogy mondjuk 2 órára beüljünk kávézni valahová. Szóval érdemesebb lenne itt töltenie egy éjszakát, és akkor nem kellene, hogy csak az utazgatásról szóljon a napja. Hozzám nem jöhet, én szüleimmel élek. Szállodára gondoltunk, viszont nem tudom hogy ez jó ötlet e. Félek hogy úgyis szex lesz belőle, a helyzet jellege miatt, és akkor már nem biztos hogy komoly kapcsolatként tekint rám. Az nagy bunkóság lenne, hogy csak ő venne ki egy szobát, és mikor vége a randinak, ő ott aludna, én pedig itthon, és majd másnap délelőtt is találkoznánk még mielőtt haza megy?
2016. ápr. 25. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ötlet így az egész.

Jobb ötlet: félúton találkozzatok, így senkinek sem kell ott aludni a másiknál, és mind a ketten utaztok.

Első randira ez teljesen megfelel! Beszélgessetek sokat és ismerjétek meg a másikat!

2016. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ő szállodába alszik, te meg hazamész. Ennyi, world first problem megoldva


de azért jó a tudtára adni, hogy nem lesz dugás. Bár lehet ha ezt így leírod neki, akkor nem is látod többet.


emberek többsége nem vezet egy kávézásárt 220km-t

2016. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már csináltam hasonlót. Messze lakott a lány, ezért én mentem, és szállodában aludtam, és ő meg velem. Nálunk úgy alakult, hogy első alkalommal petting volt, szex még nem. Folytatás is lett, tehát szerintem semmi gáz nem volt így.

Én megbeszélném vele a helyedben, hogy igen, együtt alszol vele, de első alkalommal nem szeretnél még lefeküdni vele.

2016. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem feltétlenül ígérném meg látatlanban azt se hogy együtt alszok vele szex nélkül. Szerintem semmi probléma nincs azzal hogy ő egyedül alszik egy éjszakát a hotelben.
2016. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolja akkor bele fog menni az elképzelésedbe,méghozzá zokszó nélkül,ha meg nem akkor legalább időben kiderül,hogy nem lesz ebből semmi komoly.
2016. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Senki nem gondolkodik úgy, mint én?


Királylány otthon lóbáljaba lábát, fejében ilyen gondolatokkal: "természetesen ő jönne hozzám"


Királyfi órákat utazik, kipenget 440 km-nyi üzemanyagot, meg egy szállodára valót, néhány mosolyért cserébe.


Ezt nőként írom.

Lááányok, ébresztő!!!

2016. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, Te nőként biztonságosnak tartanád, hogy elmész egy számodra idegen városba, egy vadidegen férfival? Hiszen az, neten mindenki azt mond, amit akar. Bátor dolog a mai világban szerintem. Így is megtörténhet bármi, de mégiscsak jobb esélyeim vannak egy számomra ismert kisvárosban, ahol itt élnek a rokonaim, barátaim, akiktől segítséget kérhetnék. Ha összejönnénk, úgyis nekem kellene hozzá utazni mindig, mert ő egyedül lakik, több programlehetőség is van (Pesti).
2016. ápr. 26. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:

feltalálták már a webkamerát, megnézhetitek előtte neten egymást, hogy tényleg nem kamu.


Én biztosan nem utaznék 200km-t azért, hogy maximum 1-1 csók legyen, és utána meg külön aludjak egy hotelben. Az együtt alvást és legalább a pettinget elvárnám, hiába első alkalom.


30/F

2016. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!