Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 8-os. Az egyik osztálytársam tetszik nekem. De már elég régóta. 2-ba jött az osztályunkba. Mindig is helyesnek, aranyosnak tartottam, de közbe voltam szerelmes is több évig, és ez a tetszés mindig háttérbe szorult. De tegnap, mikor arról volt szó, ki kivel lesz párba ballagáson, megkérdezték tőlem a lányok kivel szeretnék. És őt mondtam. Egyébként többen is szeretnének vele. És a legjobb barátnőm, aki haveri szinten van vele, megkérdezte tőle kivel szeretne ballagni, és felsorolt több lányt akik vele szeretnének. És mikor valaki az egyiküket javasolta neki, élből elutasította. És mikor a barátnőm mondta az én nevem, hogy szerinte jó választás lennék, beleegyezett. Szóval úgy néz ki együtt ballagunk. És most a napokba feléledt bennem ez az érzés, hogy tetszik, hogy milyen helyes, aranyos. Ami mindig megvolt hol jobban, hol kevésbé. A barátnőm szerint vonzódom hozzá de én ezt nem tudnám egyértelműen megállapítani. Nem is nagyon vagyok a közelébe. Egyébként ugyanabba a városba fogunk középiskolába járni. Nektek mi a véleményetek a dologról? Negatív véleményt természetesen elfogadok, de csak normális, nem bunkó stílusban. Előre is köszönöm a jóindulatú válaszokat!

2016. máj. 25. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Beleéled magad, mert szerelmes is voltál már belé. Nagyon továbbgondolod a történetet. Attól mert együtt ballagtok még nem lesz esküvő. Most jól állnak a "lapok" és közeledtetek ezáltal de nem kéne ettől nagyon semmit várni...inkább személyes kapcsolatod alakítani és aztán talán...de így kitudja mi lesz.
2016. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andicika ***** válasza:
Szerintem sem jelent ez még szerelmet, tetszel neki, vagy csak simán bejössz neki, de előbb inkább ismerd meg,mint barát hogy tudj véleményt alkotni róla,hogy egyáltalán kell-e neked az a fiú.
2016. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1: Félreértetted, mert nem belé voltam szerelmes. Hanem valaki másba. És nem tervezek esküvőt, teljesen a realitás talaján maradtam, csak elgondolkodtam rajt, hogy van e esély kapcsolatra. Mert nagyon szimpatikus, és aranyos. #2: 7 év alatt akaratlanul is megismertem valamennyire. Nem idegen.
2016. máj. 25. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szurkolok nektek:33 Szerintem próbálkozni szabad,egyszer élsz
2016. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó:)
2016. máj. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!