Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyét csináltam magamból,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyét csináltam magamból, vagy lehet még ebből jól kijönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok, a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Hév-vel utazom dolgozni, 28-30-nak kinéző, lányok szerint a nagyon jól kinéző kategóriába sorolható pasi vagyok. Kb. 1 hónapja kiszúrtam magamnak egy lányt, aki úgy tűnik, kiszúrt engem. 20 év körüli, komolynak tűnő, nekem rendkívül szimpatikus lány. Minden reggel ugyan abban a kocsiban utazunk, én munkatársnőmmel, ő srácokkal. Mint kiderült, iskolásak, és inkább olyan 16 évesek. A lány tudja hogy dolgozom, hiszen amikor leszállunk, pár perc séta után a munkahelyemre megyek be, ő meg megy tovább a suliba.

Nektek ez imponáló lenne, h egy jóval idősebb pasinak tetszetek vagy vagytok szimpatikusak, vagy inkább kínos, taszító? Keresnétek az alkalmat h lássátok, vagy inkább kerülnétek ezt a helyzetet? Megpróbálnátok többet megtudni róla?

Egyébként nem akarok tőle semmit, semmi komoly max beszélgetnék vele. Persze lehet h közös témánk sem lenne.

Ha időközben megtudnátok, hogy valójában még idősebb a pasi és családja van, akkor változna valamit a hozzáállásotok?

Hogy lehet ebből jól kijönni, hogy senkinek ne legyen kínos?



2016. ápr. 21. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy jóval idősebb hapinak jönnék be, eléggé zavarna... számomra taszító lenne, ha úgy tekintene rám. Ha az illető feltűnően bámulna vagy furán nézne rám kerülném mindenképp. Főleg ha családja van. Egy apuka sztm ne nézegesse a fiatalabb lánykákat. De ez az én véleményem. L/19
2016. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen csak úgy működik a dolog, h az ember ül a hév-en, olvas, közben meg-meg nézi felszállókat, akik reggel fiatal lányok és dolgozó nők. Az ember megnézi őket, megállapítja h ez meg az jól néz ki, az meg csúnya. 1 ember 1 másodperc. És ez a lány kiszúrta h megnéztem. Eddig nincs benne semmi különös, de így h minden reggel látjuk egymást és látom h fel- és leszálláskor is rámpillant vagy csak arra néz éppen "véletlen". Szóval fogalmam sincs h ez számára imponáló e v zavaró. Én is csak egyszer rápillantok, aztán olvasok tovább.
2016. ápr. 21. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem adtam rá választ, csal elaludtam a felénél. hájjhwoow
2016. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!