Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után ti milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gsi kérdése:

Szakítás után ti milyen elfoglaltságokat csináltatok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gépezek :D

Meg a lényeg hogy ne emészd magad.

2016. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én míg együtt vagyok a lánnyal is dolgozom irgalmatlanul, nincs ez másképp a szakítás után is, így hamar kimegy a fejemből.
2016. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
mikor küldi a csajárol/pasiárol a közös szexet továbítanám az apjának
2016. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sírtam, aztán szünet és megint. :)
2016. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem buliba csajozni. Ha ügyes vagy, nem csak csajozni fogsz. ;)
2016. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy nagyon fajdalmas szakitanon nem reg tettem tul magam. Mar nem faj, ha ragondlok. Ez 5 honapba telt.

Amiket csinaltam:

- megismerkedtem masokkal is, nagy reszt ez segitett

- baratokal voltam

- olvastam

- tanultam

- sokat mozogtam

2016. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első 1 év nagyon nehéz volt. Sírtam, szomorkodtam és a szociális életem lement a 0-ra

Így az 1 év után rájöttem, hogy ezzel csak egyre szarabbul leszek. Megkerestem a saját stílusomat. Azóta teljesen máshogy öltözködöm, máshogy sminkelem magam, elkeztem sportolni. Mindent megteszek, hogy ne jusson mindenről eszembe. Nagyon sok ruhámat elajándékoztam. Amibe exemnek tetszettem azokat már fel se veszem. Lehet, hogy tiszta hülyeség de nem akarok olxan ruhákba mászkálni amikbe az előtt szexi cicusnak hívott

2016. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!