Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Mondjak le az egészről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mondjak le az egészről?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és rövidre fogom :D.. Szóval azt már kiderítettem, hogy külsőmmel nincs gond a lányok nagy része szerint helyes, de van, aki szerint átlagos, szóval nem biztosítok semmit!! :P

A lényeg az lenne, hogy eddig nem volt senkim, mert 1 éve ismerkedtem egy lánnyal és kiderült, hogy biszex és egy lányt választott helyettem és hát ez eléggé megalázó volt és magamba fordultam :/. Azóta nem ismerkedtem, mert úgy gondoltam nem kell a teher nekem, de félek, hogy már késő és mindenről lemaradok :/.. Mindenhol csinosabbnál csinosabb lányokat látok és nem tudom, hogy mit tegyek :/.. Budapesten élek, szóval tudjátok, hogy miről beszélek, egy reggeli utazásnál annyi lányt látsz *.*.

Szerintetek már késő ismerkednem? Hogy győzzem le a félelmem?? Ha közel kerülne egy lány, azt hinném ő is átakar majd verni :O. Kizártam minden lányt és nem tudom, hogy tudok-e még velük beszélni :/. Vagy esetleg neten ismerkedjek? Eléggé bolond jellem vagyok és sokak szerint kész csoda, hogy még nem vertek agyon az utcán, mert mindenhez van egy vicces/gúnyos megjegyzésem.. Persze tudom hol a határ!! (Nem úgy, mint a migránsok :P)

Szerintetek hol kéne kezdenem az ismerkedést? Vagy hagyjam és várjam a sült galambot?

17F



2016. máj. 27. 18:12
 1/7 anonim válasza:
58%
Azért mert egyszer pofára ejtettek még nem dől össze a világ! Tudom, fájdalmas és idő kell hogy megemészd. Külömben is, 17 éves, normális, vicces srác vagy. Előtted az élet és millió jó csaj a villamoson! A kanapén ülve pedig nem fogsz becsajozni szóval próbálkozz! Mi veszteni valód van? ;)
2016. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Veszteni valóm nem tudom, hogy mi van, maximum a maradék önbecsülésem :/.Eléggé furcsa stílusom van, és nem tudom azért néznek-e engem a csajok vagy azért, mert szeretik a pofim :D.. A hajam elől nagyjából már a számig ér, mert imádom dobálni erőszakos zenét hallgatva.. Ápolt,fényes meg minden, szóval no para, oldalt meg olyan normális :D Nem rövid, de nem is mondanám hosszúnak nagyon..

Amúgy neten próbáltam már ismerkedni ezt bevallom, de vagy örültekbe futottam, aki 2-3 nap után azt kérdezte, hogy járunk-e vagy teljesen elszigetelt emberekkel :/.. Vannak furcsa dolgaim, ha látok egy magas falat, akkor felkell másznom rá és ugrálnom rajta.. Késztetést érzek rá. Kétlem, hogy ezek jó dolgok :O.. Oh meg a többi netes csaj.. A legtöbb hazudozik össze-vissza! Én még őszinte embert neten, nem igazán találtam.. De, akkor szerinted a villamoson kéne? Vagy a héven?

2016. máj. 27. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
mindig félni fogsz
2016. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért fogok mindig félni? :O
2016. máj. 27. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj, hát ha nem èrtettem fèlre, akkor total ugyanolyan vagy mint èn, csak 17 èves fiúba ès nem 14 èves lányba 😂😂. Amúgy szerintem menj, ès ismerkedj lányokkal bárhol, csak ne a neten :D. A vicces fiúk mindig jók, ha megnyerő vagy már az első pillanatban, akkor a kèsőbbiekben sem lehet baj. :) HAJRÀÀÀ!!! :DDD

14/L

2016. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, ès ne aggódj, nem fogsz mindig fèlni, kedves 3#as csak ijesztget, ès ahogy látszik sikerült is neki 😁😁. 5#ös voltam :).
2016. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. máj. 28. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!