Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Késő este ráírhatok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő este ráírhatok egy csajra aki tetszik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy csaj, de nem igen sikerül "elkapnom" azt a pillanatot amikor a facebook kijelezné, hogy aktív (márpedig akkor legjobb ráírni szerintem). Késő este van, 11 óra elmúlt, de most látom egy 30 perce aktívnak. Ráírhatok így késő este vajon?

2016. máj. 27. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha tenyleg mindig elkerulod ot facen akkor nyugodtan irj ra. Ha meglatja makd visszair vagy amikor lesz ideje. Ne izgulj ra a dologra ennyire.
2016. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BigUncleZ ***** válasza:
Hát írj ha úgy gondolod jónak.
2016. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú öreg ezt eléggé túlparázod. Nyugi.
2016. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

legfeljebb azt mondja hogy bocsi de fáradt és késő van már aztán elmegy

VAGY

ha most akarsz neki szerelmet vallani akkor tényleg rossz lenne az időzítés

F/17

2016. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszélgettem már vele párszor, lenne is pár közös témánk, "nevettünk" is már (ha ez számít valamennyit), csak a körülményei zavarnak. A barátnői elég előítéletesek velem szemben, ki tudja, talán lebeszélik rólam, és a csajba valami rossz benyomást keltenek rólam. Kb ennyi amitől így "félek" (nem vagyok félős, de ez azért kicsit aggasztó)
2016. máj. 27. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:

írj persze most úgyis péntek van xD hogyha nem látod hogy fent van akkor írj neki énis úgy szoktam azét mert akkor csak velemszokot írni xD kérdezztőlemindent hogyha kifogytál az értelmes kérdésekből kérdezztöle hülyeségégeket. xD

hajráááá!!! xD

2016. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hellokitty77 válasza:
hány éves vagy?
2016. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!