Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa érzések egy lány iránt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa érzések egy lány iránt?

Figyelt kérdés
16 vagyok. Elég gyakran megyek el unokatesóm házibulijaiba, ő 19. Mindig ott van egy osztálytársa, aki iránt valami nagyon furcs dolgot érzek, mintha valami furcsa kapocs lenne köztünk ( lehet ezt csak én látom így😀) nagyon sokat nevetünk együtt, de látom ,hogy ő nem úgy áll a dolgokhoz mint én. Egyre többet gondolok rá, pedig tudom hogy nem lenne szabad, mert már eleve a korkülönbség miatt hülyének néznének ha bepróbálkoznék nála. Szerintetek mit tegyek, hogyan kezeljem ezt a dolgot? Megbeszéljem vele amit érzek vagy azzal csak rontanék a helyzeten?
2016. máj. 27. 23:46
 1/2 anonim válasza:
Nos szerintem a korkülömbség ne zavarjon inkább éreztesd azt vele hogy elég érett vagy hozzá sztem fontosabb az hogy magasabb legyél nála de először legyél biztos abban hogy ő is érez e irántad vmit de sztem értékelni fogja azt hogy volt elég bátorságod megkérdezni am iserőseim is igy vannak és már 2 éve járnak
2016. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy ismeros par,akik mar vagy 2 eve egyutt vannak. A lany idosebb es magasabb is a fiunal. Viszont nagyon szeretik egymast,latszik rajtuk. Meg igy 2 ev utan is ugy neznek egymasra,mint a friss szerelmesek. A srac elotte kb egy evig udvarolt a lanynak,aki parszor le is razta,vegul ez lett belole. Soha ne add fel,hajra!:)
2016. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!