Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mégis hogy a fenébe felejtsem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy a fenébe felejtsem el az exem?

Figyelt kérdés

Őszintén.. zavar hogy mostanában egyre többször jön fel a gondolataim között. pedig már jó pár hónapja vége. azt szeretném ha eltűnne és iszonyatosan hiányzik. k.vára elegem van az egészből..

mit lehet tenni ilyenkor? új kapcsolatba nem mennék bele, mert túl sebezhetőnek érzem magam.. néha azt kívánom bár ne tudnék szeretni senkit.


ha valaki válaszol a nyafogásomra, azért nagyon hálás leszek.. köszi előre is!


20/L



2015. okt. 13. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos ezt könnyű mondani, de próbáld valahogy lefoglalni magad. Valami hobby ami leköt, vagy járj el társaságba, pl barátokkal szórakozni. Amikor egyedül vagy, akkor úgy is csak agyalsz rajta és ez nem jó.

Ha esetleg beszélgetni lenne kedved, akkor irj nyugodtan, hátha ez is segit kicsit.:)

21L

2015. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen :( nem hiszem h tud segitenu ilyenkor az embernek akarmi is de ha elvonod picit a figyelmed akk talán tényleg jobb pl sport , filmek , sorozatok , munka , tanulás

18/L

2015. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet. Koncentrálj másra,kezdj bele valami újba és a legfontosabb hogy tisztázd magadba mi miért volt,zárd le magadban,bár tudom hogy könnyebb mondani,de én is éltem már át ilyet. Idővel egyre könnyebb lesz,bár ez ilyenkor sovány vigasz. Menj társaságba sokat,nézzél vicces vidiket,filmeket talán. Nekem ezek is segitettek :D 18/L
2015. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! és meddig fog ez még tartani?... első nőm volt szóval.. nincs még tapasztalatom az effélékben.
2015. okt. 13. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Meddig voltatok együtt? Mióta van vége?

Szerintem változó, hogy kinek meddig tart. Attól is függ, hogy mennyire voltak mélyek az érzések.

Idővel minden könnyebb lesz, legalább is ezt mondják. Csak próbálj tényleg minél kevesebbet foglalkozni vele, gondolni rá. Bármit csinálhatsz ami lefoglal.

Amikor velem szakitott a barátnőm, akkor én is úgy éreztem, hogy bekattanok. Elég ragaszkodó tipus vagyok, szinte tényleg rosszul lettem az egész helyzettől(fogyni is elkezdtem annyira megviselt). Csak akkor éreztem jobban magam, amikor társaságban voltam. Egyedül folyamatosan emésztettem magam a dolgon és csak rá tudtam gondolni. Borzasztó nehéz. Az is jó lett volna, ha valakivel megtudom beszélni, de mivel senki nem tudja a környezetemben, hogy a lányokat szeretem(sajnos eléggé elitélő közegben élek.:( bár abban nem vagyok biztos, hogy néhányan nem sejtik) ezért megbeszélni sem tudtam senkivel, pedig akkor nagyon jól esett volna és szükségem lett volna rá. 5 év után lett vége, igaz csak ideiglenesen, mert aztán kibékültünk és azóta minden rendben van.:) De ez elég hosszú.

Fel a fejjel, idővel minden jobb lesz, csak adj időt magadnak.

Az 1. voltam. 21L

2015. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát másfél évig kb és vagy 3 hónapja lehet vége. nem tudom pontosan. most kissé elszégyelltem magam, mert 5 év nagyon hosszú idő. mégis hasonlóképpen rossz ez így is úgy is. azért köszönöm a biztató szavakat!
2015. okt. 13. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld magad,ha nagyon szeretted akkor valószinű még több időre van szükséged hogy túl lépj rajta.
2015. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%
Feküdj le valaki mással sokat segít :)
2015. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy új kapcsolat sokat segített! Nem volt szerelem, nem is lett belőle. De ahhoz hozzá segített, hogy találjak egy szerelmet, hogy merjek kapcsolatot kezdeményezni!
2015. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve lett vége egy majdnem 5 éves kapcsolatomnak és mai napig álmodok Vele. Belefáradtam a küzdelembe, elfogadtam h örökké hiányozni fog :') pedig kapcsolatban és alapvetően boldogságban élek. xD

26F

2017. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!