Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk csak szép lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk csak szép lányokat bámultok meg?

Figyelt kérdés
Miért van az ha belépek valahova nincs olyan, hogy legalább 1 szempár ne nézne rám? Sok pozitív visszajelzést kapok külsőmet illetően. De eléggé elgondolkodtat, hogy még is miért néznek meg. Higgyem el, hogy tényleg olyan szép lány vagyok akit mindenképp meg kell nézni? Nem szeretném, hogy az jöjjön le, hogy mennyire egós vagyok de tényleg érdekel a dolog :D Van más lány is aki hasonló cipőben jár? Fiúk csak szép lányokat bámultok meg?
2016. máj. 28. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én igen

16f

2016. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Még szép!
2016. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
persze
2016. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is allandoan megneznek. Bar van egy kek tincs a hajamban,es kulonlegesen oltozkodom(kicsit hippis/alter stilusban),nalam ez az oka a dolognak.:D

Ha rajtad nincsen semmi kirivo,akkor eleg valoszinu,hogy valoban szep vagy.

2016. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem is gyakran megnéznek... 16/l
2016. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer ez a baj, egyszer meg az? :O nektek semmi se jó??

17F

2016. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Tevedes, a csunyakat is megnezik, csak eppen mas ertelemben kerekedik el a szemuk :p

Viszont, ha teged valoban sokat dicsernek, akkor nem hinnem, hogy nalad a fenti eset lenne ervenyben.

Engem is meg szoktak nezni, bar inkabb azert valoszinuleg, mert nagyon alacsony vagyok, 150 cm. Amugy nalam az oltozkodes dob nagyon sokat, ha egyszeru sportruhaban megyek ki az utcara, a kutya sem foglalkozik velem, mig ha elokapok akar egy egyszeru csonadragot meg egy csinosabb topot/bluzt, mar egybol megallnak az autosok a zebra nelkuli keresztezodeseken. "Picit" bunkobb verzioja ennek, ha le is dudalnak vagy futyulnek, na azt en nem boknak, sokkal inkabb tiszteletlensegnek veszem, elvegre nem ugy nezek ki, mint egy utszeli, sot meg csak az a tipikus noies lany se vagyok, meg magassarkut es szoknyat sem szokasom hordani, nemhogy combig ero piros lakkcsizmat kilatszo neccharisnyaval es tarsait.

2016. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos vagyok. Szerintem csinosan,jól öltözködöm, eredeti a hajszínem,nem is vagyok molett inkább vékony kategória de nem vagyok deszka sem.Szóval nincs semmi fura rajtam :D
2016. máj. 28. 12:24
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Tehat a ma mar sajnos rendkivul ritka termeszetes kulseju lanyok kategoriajat kepviseled. Ne csodalkozz, ha megneznek, legy buszke :)
2016. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A szépeket meg a csúnyákat. Engem is megnéznek, de nem azért mert olyan szép lennék :D Azt meg már csak látod kérdező, hogy olyan "hű de randa" vagy "hű de szép" tekintettel néznek rád. 16/L
2016. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!