Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy valaki azért bámul mert ronda vagyok, vagy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Én inkább az átlag kategória aljának mondanám magam (de átlag, és nem az átlag legalja) viszont a környezetemből eddig csak azt kaptam hogy ronda vagyok. Viszont(!) ha neten beszéltem valakivel és kértek képet, nem rémlik hogy sok negatív kritikát kaptam volna. Jó mondjuk később mindegyik átba...ott :D

Tehát a kérdésem az lenne, hogy akkor honnan tudhatom hogy mikor valaki megbámul annak mi az oka? Én hajlamos vagyok mindenki szeméből undort kiolvasni, de azért annyira ronda nem vagyok hogy hányingert váltsak ki az emberekből :D Ja, és igénytelen sem vagyok, az öltözködésemen pedig nincs semmi extrém. Se a hajamon vagy az alakomon. 16/L


2016. máj. 28. 15:44
 1/2 anonim válasza:
0%

Szépség relatív :)

Amúgy tegnap véletlenül nem voltál Siófokon? :P

2016. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Miért, láttad Betty a csúnyalányt? :D Az ország másik felén lakom és nem voltam tegnap Siófokon
2016. máj. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!