Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A ronda lányoknak nem jövök...

A ronda lányoknak nem jövök be, da szép lányoknak bejövök?

Figyelt kérdés

Egyik Társkeresőn csináltam egy felhasználót, és a rondább lányok, a képemet rosszra értékelték.

Másik társkeresőn meg 4-5 gyönyörű lánynak is bejöttem.

Ezzel nekem semmi bajom nincs, de mégis hogy van ez?

Magamat nem mondanám csúnyának.



2014. szept. 24. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem függ az ízlés a kinézettől
2014. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én fennt vagyok Badoon a ronda csajok 6-7-est adnak a szépek 9-10-est!A rondák azért pontoznak le mert tudják hogy sose kellenének Neked ők,ez tuti így van
2014. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Volt egy érdekes esetem nekem is. Ma már nem ismerkedtem az interneten, - egyrészt, mert van barátnőm, másrészt, mert megtanultam ismerkedni élőben a nőkkel - de régen mikor még a netről randiztam, akkor találkoztam egy csajjal, nem volt szép egyáltalán, és nem jöttem be neki...évekkel később találkoztam egy másik csajjal, ő kifejezetten jó nő volt, és képzeld, neki tetszettem, össze is jöttünk, és egy ideig jártunk is. Érdekes, ugye? :D
2014. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de jézusom ez miért jó nekik? Ez szánalmas szerintem.
2014. szept. 24. 19:32
 5/14 anonim válasza:
Hát én is ezt vettem észre csak fordítva. Szóval én vagyok a nő tényleg nem vagyok szép,de a ronda pattanásos dagadt pasik lefújjognak meg a 14 évesek. A helyes férfiaknak vagy tetszem vagy egy szót se szólnak :)
2014. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A csúnya nők gyakran kompenzálni akarják a hiányosságaikat a párjukkal. Ezért akarnak minél szebb, feltűnőbb egyedeket. Persze ez általánosítás, nem mindre igaz.
2014. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
# 5 küldj képet, és ha tetszel, akkor helyes vagyok
2014. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg érdekes... :D

Van egy nagyon jó barátnőm, és nem igazán mondanám szépnek.... sőt, talán még az átlag alatt van. És néhány napja szóba került milyen fiúk jönnek be neki. Na hát az nem semmi, milyen elvárásai vannak, kb. egy görög félisten kinézetéről adott pontos leírást. És amilyet ő elképzelt magának, olyan szerintem nem is létezik ebben az univerzumban :D

2014. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak úgy szólok, hogy ezek a társkeresők egy csomó kamuprofilt tartanak fent, hogy magukhoz vonzzák a naív férfiakat. Ezért nem írnak vissza soha senkinek.
2014. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
# 9 hol éri meg nekik, ha nem írnak vissza?
2014. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!