Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy eddig minden egyes lány, aki kimondta, hogy helyes vagyok és bejövök neki az 12-15 éves volt, igaz ez azt jelenti, hogy én ronda vagyok és egy igazi nőnek sosem kellenék?

Figyelt kérdés
Eléggé elkeserít, hogy felnőtt létemre mindenki azt mondja, hogy kisfiúnak nézek ki. Amikor kiírom, hogy jelöljenek, írjanak lányok, mindig ilyen kis 13-15 év körüliek írnak, már nagyon unom, mert én normális kapcsolatra vágyom egy rendes, szeretnivaló lánnyal és jó lenne, ha legalább 16-17 éves lenne, mert én már felnőtt vagyok.

2012. szept. 20. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

igen teljesen jó a következtetésed.

kár volt feltenni a kérdést

2012. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Amikor kiírom, hogy jelöljenek, írjanak"


Mit gondolsz, ha gyerekként viselkedsz, kikkel fogsz "kapcsolatba" kerülni? Talán először fel kéne nőni.

2012. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mihez? A bilit eléred?
2012. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak a neten van lehetőségem lányokkal ismerkedni sajnos.
2012. szept. 20. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt, hogy érted, hogy csak ott van lehetőséged? Vagy inkább miért csak ott ?
2012. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:
örülj, 40 évesen is 30 nak nézel majd ki.
2012. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!